Amplitunery Black Friday - najlepsze oferty

Amplitunery Black Friday - z okazji Czarnego Piątku już od 999,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Zobacz także pozstałe oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku na Black Friday 2021.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 308 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wysokiej klasy hybrydowy aplituner z Bluetooth® aptX ™

Magnat MR 780 łączy w sobie elegancko audiofilski dźwięk hi-fi ze znacznymi rezerwami mocy: w etapie przedwzmacniacza zastosowano wysokiej jakości wybrane i intensywnie wypalane zawory ECC 81, zapewniające ukochany, ciepły dźwięk. Stopień wyjściowy opiera się na niskoemisyjnym transformatorze toroidalnym i zapewnia imponującą moc 100 W RMS na kanał przy 4 omach. Do tego dochodzi praktycznie przytłaczająca gama opcji połączeń dla źródeł analogowych i cyfrowych, w tym Bluetooth aptX. W razie potrzeby wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson zajmuje się transformacją sygnału o częstotliwości do 192 kHz i 24 bitach. Przedwzmacniacz gramofonowy do systemów MM, zintegrowany tuner DAB / DAB +, a także odbiornik FM i wiele innych szczegółów sprawiają, że MR 780 jest jednym z najlepszych odbiorników stereo w tej kategorii cenowej.
Więcej
Zwiń
Ciesz się doskonałej jakości kinem domowym dzięki amplitunerowi Denon AVR-X1600H. Z mocą 145 W na kanał (6 ohm, 1 kHz, THD 1%, 1 kanał) ten amplituner AV z dźwiękiem dostrojonym pod kątem wydajności zapewnia prawdziwie wciągające wrażenia audio 3D. Obsługuje technologie Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X™ oraz DTS Virtual:X. Oglądaj ulubione treści na telewizorze lub projektorze z najlepszym możliwym obrazem dzięki najnowszym technologiom wideo 4K, takim jak Dolby Vision™, HDR10 i HLG.

Dzięki obsłudze eARC, 6 wejściom HDMI i 1 wyjściu z pełną obsługą HDCP 2.3 na wszystkich portach, możesz cieszyć się pełną kompatybilnością z najnowszymi telewizorami HD i Ultra HD, odtwarzaczami Blu-ray i konsolami do gier. Przedni panel USB oferuje wygodne odtwarzanie audio w formatach MP3 i wysokiej rozdzielczości (WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8 / 5.6 MHz).
Więcej
Zwiń
YAMAHA MUSICCAST R-N402D + UBP-X800M2 Blu-ray 4K HDR
AMPLITUNER SIECIOWY R-N402D Z SYSTEMEM MUSICCAST I RADIEM CYFROWYM DAB+
Amplituner stereofoniczny Yamaha MusicCast R-N402D to konstrukcja, która umożliwia dostęp do wszystkich nowoczesnych źródeł muzyki, takich jak serwisy strumieniowe
np. Spotify, radio cyfrowe DAB+ czy muzyka bezprzewodowo przesyłana z urządzeń przenośnych. Dzięki kompatybilności z technologią bezprzewodowej domowej rozrywki Yamaha MusicCast,
model R-N402D może stać się również sercem systemu nagłośnienia całego domu (multi-room).
To wszechstronne urządzenie wyposażone jest we wszystkie wykorzystywane obecnie moduły łączności bezprzewodowej, Wi-Fi, AirPlay oraz Bluetooth, dzięki czemu pozwala odtwarzać dźwięk ze smartfonu, tabletu, komputera, a nawet utwory udostępnione w domowej sieci (z serwera NAS lub komputera).
Więcej
Zwiń
Ch arakter brzmienia mi odpowiada jest miękki i ciepły . Pozostało dobrać kolumny bardziej efektywne podłogowe , dotychczas mam monitory

Opinie - Amplitunery Black Friday