Amica In - najlepsze oferty

Amica In już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 104 produkty - zobacz najlepsze oferty
 • Czas utrzymania temperatury bez zasilania: 15 h
 • Dodatkowe informacje: Balkoniki na drzwiach x 5, Czynnik chłodzący R600a, Front szklany, Podstawka na jajka, Pojemnik na warzywa i owoce x 2, Zdolność zamrażania: 6 kg/24 h
 • Dodatkowe informacje: Balkoniki na drzwiach x 5, Czynnik chłodzący R600a, Podstawka na jajka, Pojemnik na warzywa i owoce x 2, Szklany front, Zdolność zamrażania: 6 kg/24 h
 • Funkcje lodówki: Automatyczne odszranianie
 • Głębokość: 670 mm
 • Instalacja: Wolnostojąca
 • Kierunek otwierania drzwi: Montaż obustronny
 • Klasa energetyczna: A+
 • Klasa klimatyczna: ST
 • Klasa zamrażarki: */****
 • Kod producenta:
Więcej
Zwiń
Amica IN 6540 ITB Zobaczysz poziom nagrzania płyty, dzięki Podświetlanej krawędzi IN 6540 ITB Zobaczysz poziom nagrzania płyty, dzięki Podświetlanej krawędzi PowerBooster PowerBooster PowerBooster znacząco skróci czas nagrzewu pola grzejnego, dzięki zwiększonej mocy. ChildLock ChildLock Możliwość przypadkowego uruchomienia płyty zostanie zablokowana. HeatControl HeatControl Dzięki HeatControl zyskujesz informacje otym, że płyta wdanym polu jest nagrzana. Timer Timer Określ czas przygotowywania potrawy, apo jego upływie płyta wyłączy się ida Cisygnał. Przytrzymaj palec na punkcie zplusem, abyodkryć jego zawartość. + Rozpoznawanie wielkości iobecności garnka Płyta dostosuje powierzchnię grzania dorozmiaru garnka. Rozpoznawanie wielkości iobecności garnka Płyta dostosuje powierzchnię grzania dorozmiaru garnka. + Liczba pól grzejnych: 4 Możesz wygodnie korzystać zkilku pól jednocześnie. + Powierzchnia: ceramiczna Estetyczna iłatwa wczyszczeniu płyta ceramiczna.
Więcej
Zwiń
Technologie Anti-Bacteria system Wnętrze lodówki pokryte zostało antybakteryjną powłoką, która chroni przed rozwojem bakterii jak i przed przykrym zapachem. Dzięki temu możesz przechowywać swoją żywność dłużej, zachowując jej świeżość. Automatyczne odszranianie Jeśli cenisz sobie wygodę oraz oszczędność czasu i energii, docenisz nasz system automatycznego odszraniania zastosowany w urządzeniu. Dzięki niemu, nie musisz już się martwić o opróżnianie całej zawartości chłodziarki i ręcznym oszranianiu. Dwa pojemniki na warzywa Świeże owoce i warzywa są nieodzowną częścią zdrowej diety, dlatego też lodówki wyposażona została w dwa specjalne pojemniki do ich przechowywania. Dodatkowo, dwa pojemniki pozwalają na łatwiejsze segregowanie produktów zapewniając im dłuższą świeżość. No Frost w zamrażarce Innowacyjny system odprowadzania wilgoci, pozwalająca ograniczyć odkładanie się lodu i szronu wewnątrz zamrażarki do minimum. Zapewnia to równomierną pracę i wysoką efektywność urządzenia.
Więcej
Zwiń
W tej cenie to był dobry wybór imho :) Chciałam lodówkę która będzie elegancka, ładnie wykonana i w sensownej cenie. Do tego sprzęt jest markowy i nieźle wyposażony. Nie hałasuje, ma sensowne parametry, do tego no frost jest tylko na dole więc w chłodziarce jedzenie tak nie wysycha. Góra ma za to odszranianie automatyczne.

Opinie - Amica In