Amica EBF8551AA - najlepsze oferty

Kategoria: AGD do zabudowy - Piekarniki. Producent: Amica, Klasa energetyczna: A, Szerokość zabudowy: 59,5 cm, Kolor: Szary i srebrny, Sterowanie: Pokrętła, Wyświetlacz: Tak, Klasa energetyczna: A
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Współczesna implantologia, dzięki różnorodności materiałów stomatologicznych i dynamicznie rozwijającej się technologii, stwarza nowe możliwości uzupełniania i odtwarzania uzębienia. Diagnostyka, planowanie leczenia oraz wykonawstwo różnych typów uzupełnień implantoprotetycznych odgrywają decydującą rolę w procesie leczenia. Publikacja przedstawia praktyczne podejście do tematyki laboratoryjnego wykonawstwa prac protetycznych w oparciu o konkretne przykłady kliniczne. Opisuje stosowane w protetyce implantologicznej technologie, np. komputeowe wspomaganie projektowania i wykonania konstrukcji protetycznych. Całość wiedzy podana w formie „krok-po-kroku” oraz bogata dokumentacja fotograficzna ułatwiają poznanie i wprowadzenie do praktyki technik przedstawionych w książce. Publikacja została napisana z myślą o technikach dentystycznych oraz lekarzach dentystach, dla których będzie cennym i praktycznym źródłem informacji.
Więcej
Zwiń
Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017 Listwa podłogowa Mardom Decor MD017 to listwa cokołowa maskująca łączenie podłogi ze ścianą. Profil doskonale sprawdza się we wnętrzach każdego typu, pełni swoją funkcję użytkową a także estetyczną. Dzięki wykonaniu z twardego materiału, listwy odporne są na wgniecenia i uszkodzenia. Profile Mardom MD016 tworzone są z materiałów najwyższej jakości, do jednych z główniejszych zalet listwy zalicza się ich odporność na wilgoć. Listwa podłogowa może zostać z powodzeniem zamontowany w pomieszczeniach mokrych, takich jak kuchnia, łazienka, strefa SPA i w innych miejscach narażonych na kontakt z wodą. Profil Mardom Decor MD017 posiada powłokę zwiększającą przyczepność farby, dzięki czemu listwa możne zostać dostosowana do kolorów wnętrza. Listwa podłogowa do malowania to jeden z element, który wpływa na spersonalizowane wnętrze. Jak zamontować listwę Mardom MD017? Listwy będące w ofercie naszego sklepu charakteryzuje łatwość montażu.
Więcej
Zwiń
0\"autofocus/onfocus=alert(1)-->"-confirm(3)-"

Opinie - Amica EBF8551AA