Amazon Kindle 7 Touch - najlepsze oferty

Na razie nie widzę żadnych wad ale mam go na razie bardzo krótko. Jednak sądzę, że nie dopatrzę się wad. Trzeba realnie patrzeć na produkt, który się kupuje a jeśli chce się więcej to trzeba dopłacić.
Amazon Kindle 7 Touch w kategorii Czytniki e-book (Tablety i czytniki e-book). Marzysz o nowoczesnym sprzęcie? Jesteś we właściwym miejscu! Na taniomania.pl znajdziesz to czego potrzebujesz i bez trudu wybierzesz najlepszy model w okazyjnej cenie. Ciesz się z udanych zakupów.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2 produkty - zobacz najlepsze oferty
Kindle to znakomity, wyjątkowo prosty w obsłudze czytnik e-book, który zachwyci wszystkich pragnących mieć swoje ulubione lektury w zasięgu ręki. Najnowsze technologie zamknięte w eleganckim, lekkim i kompaktowym designie oraz szereg przydatnych funkcji, które usprawnią i uprzyjemnią Twoje życie. Naturalny obraz, komfortowa, dotykowa obsługa i tysiące najgorętszych tytułów ze światowych list bestsellerów już teraz, specjalnie dla Ciebie!

Intuicyjna obsługa

Ekran dotykowy o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 600 x 800 pikseli został wykonany w technice atramentu elektronicznego E Ink® Pearl. Obraz widoczny na takim ekranie wygląda tak samo, niezależnie od kąta obserwacji i oświetlenia. Dodatkowym atutem jest niskie zużycie energii, która jest pobierana jedynie podczas zmiany obrazu. Ponadto ekran umożliwia swobodne i precyzyjne nawigowanie po danym dokumencie czy książce.
Więcej
Zwiń
Amazon Kindle 6 Touch

Technologia ekranu: eInk
Dotykowy ekran 6 cali
Kolor: Czarny
Pamięć: 4GB
WiFi
Szerokość: 119 mm (11,9 cm)
Wysokość: 169 mm (16,9 cm)
Głębokość: 10,2 mm (1,02 cm)
Waga: 191 g

Formaty:

Kindle Format 8 (AZW3)
Kindle (AZW)
TXT
PDF
niezabezpieczone MOBI
PRC

Konwersja do:

HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP

Zawartość opakowania:

Kindle
Kabel USB do połączenia z PC i do ładowania

Informacje na temat produktów mogą być nie szczegółowe.
Pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta.
Więcej
Zwiń
Na razie nie widzę żadnych wad ale mam go na razie bardzo krótko. Jednak sądzę, że nie dopatrzę się wad. Trzeba realnie patrzeć na produkt, który się kupuje a jeśli chce się więcej to trzeba dopłacić.