Altany Ogrodowe - najlepsze oferty

Altany Ogrodowe w kategorii Pawilony altanki i domki. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Dekoracje i architektura ogrodowa. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 731 produktów - zobacz najlepsze oferty
Domek narzędziowy COMPLEX Sputnik 651000 Nie masz miejsca, w którym możesz przechowywać swoje narzędzia? Masz ciągle bałagan i nie możesz niczego znaleźć? Nasz domek narzędziowy jest właśnie dla Ciebie! Domek wykonany jest z drewna impregnowanego ciśnieniowo. Aby służył jak najdłużej, wykorzystywane drewno poddawane jest starannej obróbce – drewno jest sortowane prze uprawnionych brakarzy, precyzyjnie docinane a następnie suszone komorowo do 18% wilgotności. Nasze domki wykonane są z paneli. Zamówiony domek dociera do państwa na palecie w postaci prefabrykowanych elementów gotowych do ustawienia. Aby uzyskać optymalny rezultat zalecamy posadowienie domku na wypoziomowanych bloczkach betonowych dostępnych w każdym składzie budowlanym, kostce brukowej lub wylewce. Aby poprawić walory wizualne gotowy domek może zostać pomalowany na dowolny kolor. W skład zestawu wchodzą gotowe elementy ścian, podłoga, deskowanie dachu w elementach, pokrycie dach
Więcej
Zwiń
Patio Grenada to elegancki i stylowy pawilon ogrodowy. Konstrukcja wykonana jest ze stali i aluminium malowanych proszkowo, krytej tkaniną poliestrową o gramaturze 250gr/m2 (dach) i 140gr/m2 (boki). Ściany pawilonu wyposażone są w moskitierę oraz możliwość niezależnego rozsuwania i zsuwania. Na szczycie pawilonu znajduje się kryty otwór wentylacyjny. Pawilon jest lekki, ale niezwykle wytrzymały i stabilny.

Wymiary:
  • Wys.:260 cm
  • Szer.:300 cm
  • Głęb.:300 cm

Materiały:
  • Aluminium
  • Stal
  • Poliester

Waga:
  • 27.5 kg

Uwaga! Prezentowany na zdjęciach zestaw mebli nie jest w komplecie.
Więcej
Zwiń