Allnutrition Black Friday - najlepsze oferty

Allnutrition Black Friday - z okazji Czarnego Piątku już od 5,95 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Zobacz także pozstałe oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku na Black Friday 2021.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1074 produkty - zobacz najlepsze oferty
Nazwa produktu:

Allnutrition Whey Protein Salted Caramel 908g

Rodzaj produktu:

suplement diety

Opis produktu:

ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC) charakteryzującego się szybkim wchłanianiem, wysokim poziomem aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz niską zawartością sodu. Białko zawarte w tym koncentracie, jest doskonałym budulcem masy mięśniowej i potężnym wsparciem podczas regeneracji powysiłkowej.
Więcej
Zwiń
Nazwa produktu:
Allnutrition Isolate Protein Chocolate 908g
Rodzaj produktu:
suplement diety
Opis produktu:
ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości izolatu białka serwatki (WPI) charakteryzującego się szybkim wchłanianiem, wysokim poziomem aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz niską zawartością cukrów i sodu. Białko zawarte w tym izolacie, a jest go aż 85% w każdej porcji, jest doskonałym budulcem masy mięśniowej i potężnym wsparciem podczas regeneracji powysiłkowej.
Więcej
Zwiń
Jabłczan Kreatyny

suplement diety - 500gNAJWYŻSZEJ JAKOŚCI JABŁCZAN KREATYNY Z DODATKIEM TAURYNY I WITAMINY B6

POWODUJE WZROST SIŁY I WYTRZYMAŁOŚCI MIĘŚNIOWEJ

STYMULUJE PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ

PRZYSPIESZA REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ

DZIAŁANIE ANABOLICZNE I ANTYKATABOLICZNE

Czym jest jabłczan kreatyny?

3-Creatine Malate to najwyższej jakości jabłczan kreatyny z dodatkiem aminokwasu tauryny oraz witaminy B6. Jabłczan kreatyny to ulepszona forma kreatyny charakteryzująca się lepszą rozpuszczalnością oraz większą stabilnością chemiczną. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Allnutrition Black Friday