Allnutrition Black Friday - najlepsze oferty

Allnutrition Black Friday z okazji Black Friday już od 6,99 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Black Friday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 805 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nazwa produktu:
Allnutrition Whey Protein Salted Caramel 908g
Rodzaj produktu:
suplement diety
Opis produktu:
ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC) charakteryzującego się szybkim wchłanianiem, wysokim poziomem aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz niską zawartością sodu. Białko zawarte w tym koncentracie, jest doskonałym budulcem masy mięśniowej i potężnym wsparciem podczas regeneracji powysiłkowej.
Więcej
Zwiń
CHIA NASIONA (Salvia hispanica) to roślina rosnąca w Ameryce Południowej, należy ona do tej samej rodziny co mięta i melisa. Jej nasiona to małe czarne ziarenka. Przez wieki spożywane były przez Azteków. Słynny Codex Mendocino, opisujący życie codzienne Azteków, wymienia nasiona Chia jako najważniejszą, obok kukurydzy, roślinę uprawną.

Nasiona Chia dostarczają wielu cennych wartości odżywczych. Kwas alfa linolenowy, błonnik i duża zawartość kwasów omega-3 może pomóc utrzymać wagę, pozbyć się nadmiaru tłuszczu, utrzymać dobrą kondycję naszej skóry, kości i serca. Nasiona chia zawierają wiele cennych właściwości odżywczych, które mogą istotnie wpływać na funkcjonowanie naszego organizmu.
Więcej
Zwiń
Suplement diety Allnutrition zawiera erytrytol. Produkt zaleca się wszystkim osobom, które chcą uzupełnić dietę w powyższe substancje. Już od 6 roku życia!

Składniki:

100% erytrytol.

Masa netto:

1000g.

Właściwości i przeznaczenie:

  • Doskonała alternatywa dla cukru.
  • Najzdrowszy ze słodzików.
  • Wartość energetyczna 0 kcal w 100g.
  • Zerowy indeks glikemiczny.
  • Polecany w dietach niskokalorycznych i bezcukrowych.
  • Erytrol nie powoduje próchnicy zębów.
  • Odpowiedni dla diabetyków.

ERYTRYTOL zaliczany jest do polioli, czyli alkoholi polihydroksylowych (cukrowych). Wytwarzany jest w procesie naturalnej fermentacji. Występuje w warzywach, owocach (np. winogronach, gruszkach), grzybach, wodorostach czy też winie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Allnutrition Black Friday