AllHall - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
AllHall na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki AllHall z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 28 produktów - zobacz najlepsze oferty
Seria MARGO to całkowita nowość nie tylko na polskim rynku meblarskim. Proste meble dzięki dyskretnej stylizacji detalu odtwarzają atmosferę tradycyjnego domu z jego przytulnością i ciepłem. Dzięki temu nadają się do urządzania nie tylko przedpokoju, ale i innych pomieszczeń mieszkalnych. Meble MARGO wykonujemy z okleinowanej płyty meblowej, dzięki czemu są równie piękne, ale tańsze. Mebel do samodzielnego montażu.
Więcej
Zwiń
Seria mebli Slim przeznaczona jest przede wszystkim do mieszkań o niewielkim metrażu, w których liczy się każdy centymetr zagospodrowanej powierzchni. Dlatego większość elementów serii ma głębokość tylko 15 cm (są więc superszczupłe), a szafki na obuwie są wieszane na ścianie, co bardzo ułatwia sprzątanie pomieszczenia. Jest rozwiązaniem uniwersalnym, ponieważ składa się właściwie z trzech serii produktów o identycznych wymiarach, ale wykonanych z różnych materiałów i różnie wykończonych. Daje to nieograniczone możłiwości aranżacji niewielkich nawet przedpokojów. SLIM WOOD - to wersja serii line, w której szafki na obuwie, szafy i komody wykonywane są w całości z płyty meblowej. Mebel do samodzielnego montażu.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.