All Black - najlepsze oferty

All Black już od 56,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
SUNNTO 9

KOLOR CZARNY / ALL BLACK

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu

Nr. katalogowy SS050144000

Gwar. 24 miesiące na podstawie dowodu zakupu.

Najważniejsze cechy:
  • Wbudowany pulsometr i kompas
  • Nawigacja: GPS
  • Pomiar dystansu i spalonych kalorii, pomiar tętna, tryb wielodyscyplinowy, powiadomienia o braku aktywności
  • Odporności: Wodoszczelność do 100 metrów
  • Czas pracy: do 7 dni normalnego użytkowania, do 14 dni w trybie oszczędzania energii
  • Rozdzielczość: 320 x 300 pix


RÓWNIE WYTRZYMAŁY JAK TY!

Jeśli skupiasz się na określonym, sportowym celu lub outdoorowej przygodzie, musisz mieć pewność, że zegarek będzie w stanie funkcjonować przez długi czas i pokona wraz z Tobą cały dystans.
Więcej
Zwiń
Kask rowerowy Uvex Unbound Kask rowerowy Uvex Unbound stworzony z myślą o MTB, zapewni jeszcze więcej bezpieczeństwa Twojej głowy podczas najbardziej ekstremalnych wypraw rowerowych. Kask posiada system regulacji IAS, system Fas chin strap oraz Monomatic - powodują one, że kask jest bardzo funkcjonalny. System IAS pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. System Monomatic jest to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. System FAS pozwala na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, nawet podczas gwałtownego uderzenia Ponadto w kasku zastosowano technologię MIPS (Multi Impact protection system) - system ochrony głowy, który zmniejsza siłę uderzenia.
Więcej
Zwiń
ZEGAREK SUUNTO SS050299000 Suunto 5 All Black (SS050299000) - Suunto to skandynawska firma, która może poszczycić się bardzo długą historią. Została założona w 1936 roku przez fińskiego wynalazcę Tuomasa Vohlonena, który w tym samym roku wynalazł i opatentował kompas wyposażony w bardziej stabilną i dokładniejszą igłę. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się głównie produkcją kompasów. Systematycznie przez lata dopracowywało swoje urządzenia i wprowadziło na rynek różne typy kompasów (m.in. morskie i do nurkowania) oraz inne urządzenia, jak np. klinometr służący do pomiaru wysokości drzew. Mając duże doświadczenie i wysokiej jakości produkty firma kładła bardzo duży nacisk na coraz większy eksport swoich produktów. Dziś produkty tego fińskiego producenta są oficjalnie sprzedawane w ponad 100
Więcej
Zwiń

Opinie - All Black