Alcatel Onetouch - najlepsze oferty

jedyne minusy tego telefonu to: umieszczenie przycisku on/off naprzeciwko regulacji głośności czasami brak reakcji na przyłożenie telefonu podczas rozmowy do ucha - ekran aktywny klika sie uchem
Alcatel Onetouch w kategorii Smartfony. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 10 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pierwszy odwracalny smartfon

IDOL 3 jest w 100% "odwracalny" – można z niego korzystać nawet trzymając go do góry nogami. Zastosowane do zbudowania tego smartfona materiały wysokiej jakości dają nam urządzenie premium. Dostępny jest w dwóch rozmiarach, oba cechują się niebanalnym i atrakcyjnym designem. IDOL 3 nie tylko jest kompaktowy i smukły, ale to również najlżejszy smartfon w swojej kategorii.

Smartfon IDOL 3 jest dopracowany w każdym calu. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale również tym, jak leży w dłoni. Znakomicie zaprojektowany, z błyszczącym czarnym frontem, metalicznym wykończeniem oraz możliwością wyboru jednej z dwóch wielkości. Jest nie tylko wyjątkowo płaski i poręczny, ale jest też najlżejszym smartfonem w swojej kategorii.
Więcej
Zwiń
Alcatel 7048X Go Play

ZABAWA i szaleństwo! GO PLAY jest wodo-, wstrząso- i kurzoodporny. Możesz szaaaleć!

PŁYWAJ!

Już nie musisz martwić się zamoczeniem telefonu. Na zjeżdżalni wodnej, w jeziorze, przy kuchennym zlewie – telefon jest zawsze z Tobą!

Wodoszczelny do głębokości 1 m

UBRUDŹ SIĘ

W życiu czasem trzeba się pobrudzić, Go Play to przetrwa. Jego pyłoodporna obudowa jest odpowiednio uszczelniona, aby nic nie dostało się do środka, gdy TY się ubrudzisz.

GRAJ TWARDO

Wstrząsy i uderzenia nie ruszą tego telefonu. Od przypadkowych upadków po widowiskowe wypadki — Go Play zniesie wszystko.

Certyfikat odporności na upadek z wysokości 1,5 m

NICZEGO NIE PRZEGAP

Zachowaj każdą sekundę szalonej zabawy w doskonałej jakości, korzystając z wbudowanego aparatu 8 Mpix.
Więcej
Zwiń

Opinie - Alcatel Onetouch

jedyne minusy tego telefonu to: umieszczenie przycisku on/off naprzeciwko regulacji głośności czasami brak reakcji na przyłożenie telefonu podczas rozmowy do ucha - ekran aktywny klika sie uchem