Akwarium Black Friday - najlepsze oferty

Akwarium Black Friday - z okazji Czarnego Piątku już od 7,80 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Zobacz także pozstałe oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku na Black Friday 2021.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw Startupto specjalnie dobrana kompozycja produktów przeznaczona dla początkujących akwarystów. Pozwala w prosty, a jednocześnie w pełni profesjonalny sposób założyć piękne akwarium.

Zestaw Startup 50 zawiera:  • akwarium prostokątne 50x25x30cm wykonane ze szkła o grubości 4mm
  • nowoczesną pokrywę z tworzywa wyposażoną w lampę LED
  • filtr wewnętrzny wraz z deszczownicą o wydajności 300l/h w pełni wyposażony w media filtracyjne, z regulacją przepływu
  • grzałkę z termostatem o mocy 25W,
  • termometr ciekłokrystaliczny,
  • siatkę do odławiania ryb.


Zestaw zawiera również poradnik jak krok po kroku założyć akwarium, a dodatkowym gratisem jest zestaw startowy firmy Tropical (pokarm, vademecum akwarysty).
Więcej
Zwiń
Kawałek przyrody w Twoim pokoju!
Akwaria z serii Cat-gato Pacific są dostępne w czterech rozmiarach:

20 litrów (40 x 20 x 25 cm)37,5 litra (50 x 25 x 30 cm)54 litrów (60 x 30 x 30 cm)Najmniejsze akwarium nadaje się do mniejszych ryb, a do największego akwarium z tej serii można umieścić nawet już stosunkowo duże rybki.

Zawiera wszystko, czego potrzeba

Ten zestaw akwariowy zawiera wszystko, czego potrzeba do założenia akwarium. Wystarczy tylko wlać wodę i wpuścić rybki. W skład zestawu wchodzą następujące rzeczy:
Akwarium z praktyczną plastikową pokrywą i wbudowanym oświetleniem.Samo akwarium z dobrze zaprojektowaną plastikową osłoną, która zapobiega wyskakiwaniu ryb ze zbiornika.Pokrywa zawiera praktyczne wieko do karmienia ryb. Wystarczy tylko otworzyć „drzwiczki” w pokrywie i można nakarmić rybki.
Nowoczesne oświetlenie wewnątrz pokrywy
Wewnątrz każdej wersji znajduje się nowoczesne oświetlenie.
Więcej
Zwiń
EasyTank PRO LED 30 litrów czarny

Nowoczesny zestaw akwariowy dla początkujących i doświadczonych akwarystów
Filtr i oświetlenie są umieszczone w zabudowie, dzięki czemu możesz cieszyć się widokiem na swój podwodny świat bez niepotrzebnych elementów

W pełni zintegrowany zestaw
System filtracji w zabudowie
Zestawy akwariowe EasyTank PRO mają ukryty system filtracji w obudowie, co nie narusza zewnętrznego wyglądu akwarium. System filtracji zawiera grubą watę a jako bonus dostaniesz od nas podzielony na porcje Seachem de*Nitrate 100ml o wartości 119 Kč ZA DARMO!. Wylot filtracyjny podzielony jest na wąskie szczeliny, przypominające rampę natryskową, co zapewnia doskonały przepływ w akwarium
Oświetlenie LED
Zestaw zawiera bardzo ekonomiczne i skuteczne oświetlenie LED. Oddanie kolorów 8,500K – idealne dla oddania kolorów rybek. Moc w przełożeniu na litr jest idealna do uprawy niewymagających roślin.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.

Opinie - Akwarium Black Friday