Akwarium - najlepsze oferty

Zjeżdżalnia pękła na zgrzewie po pierwszych 5 minutach zabawy 3 i 6 letniej dziewczynki. Za te pieniedze 5 minut, to troszkę za mało!!!
Akwarium na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2192 produkty - zobacz najlepsze oferty
WODNY PLAC ZABAW - AKWARIUM
drzewko, które po podłączeniu węża ogrodowego zamienia się w małą fontannędmuchane morskie zwierzęta: delfin, 2 rybki, ośmiorniczka, 2 rozgwiazdyzjeżdżalniaośmiorniczka oraz rozgwiazdy to gra zręcznościowarozmiar 239x206x86cm pojemność 308 litrów SPECYFIKACJAkod produktu Bestway: 53052wymiary (dł/szer/wys): 239x206x86cm waga: 4,4kgmateriał: winylwiek: od 2 latpojemność: 308 litrów W ZESTAWIEdelfin2 rybkiośmiornica2 rozgwiazdybasenzjeżdżalniafontanna w kształcie drzewkałatka naprawcza
Pac zabaw BESTAWY to idealne rozwiązanie dla najmłodszych pociech lubiących wodne zabawy na świeżym powietrzu wśród prawdziwych morskich zwierząt. Zestaw wykonany jest trwałego winylowego materiału. Atrakcją jest zjeżdżalnia, którą w razie potrzeby można wyjąć poza zbiornik. W jednym z rogów basenu umieszczono drzewko, które po podłączeniu węża ogrodowego zamienia się w małą fontannę.
Więcej
Zwiń
  • Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego
  • Wymiary: 13,5 x 13,5 x 15 cm
  • Pojemność 2 l

W zestawie:

Akwarium 2l
Żwir
Tło dekoracyjne
Pokarm Nutrafin Betta (3 g),
Więcej
Zwiń
Pokrywa akwariowa Leddy PAP 60 w kolorze czarnym. Pokrywa posiada opatentowany system otwierania SMART OPEN. Eliminuje on konieczność stosowania zawiasów i podpórek i umożliwia wygodne wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych wewnątrz zbiornika.

Duża klapka ułatwia swobodne karmienie ryb. Moduł LEDDY TUBE SUNNY emituje mocne światło o widmie zbliżonym do światła słonecznego wiernie odwzorowujące naturalne barwy roślin i ryb. Jego żywotność wynosi ok. 50 tys. godzin, nie wymaga więc wymiany częściej niż raz na 8-10 lat.

Do akwarium o pojemności 60 l.
Więcej
Zwiń

Opinie - Akwarium

Zjeżdżalnia pękła na zgrzewie po pierwszych 5 minutach zabawy 3 i 6 letniej dziewczynki. Za te pieniedze 5 minut, to troszkę za mało!!!