Akwarium - najlepsze oferty

dziecko ma fajną zabawę. towar zgodny z opisem
Akwarium na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2333 produkty - zobacz najlepsze oferty
WODNY PLAC ZABAW - AKWARIUM
drzewko, które po podłączeniu węża ogrodowego zamienia się w małą fontannędmuchane morskie zwierzęta: delfin, 2 rybki, ośmiorniczka, 2 rozgwiazdyzjeżdżalniaośmiorniczka oraz rozgwiazdy to gra zręcznościowarozmiar 239x206x86cm pojemność 308 litrów SPECYFIKACJAkod produktu Bestway: 53052wymiary (dł/szer/wys): 239x206x86cm waga: 4,4kgmateriał: winylwiek: od 2 latpojemność: 308 litrów W ZESTAWIEdelfin2 rybkiośmiornica2 rozgwiazdybasenzjeżdżalniafontanna w kształcie drzewkałatka naprawcza
Pac zabaw BESTAWY to idealne rozwiązanie dla najmłodszych pociech lubiących wodne zabawy na świeżym powietrzu wśród prawdziwych morskich zwierząt. Zestaw wykonany jest trwałego winylowego materiału. Atrakcją jest zjeżdżalnia, którą w razie potrzeby można wyjąć poza zbiornik. W jednym z rogów basenu umieszczono drzewko, które po podłączeniu węża ogrodowego zamienia się w małą fontannę.
Więcej
Zwiń
Aqua Dragons to żywe gatunki wodne z rodziny skorupiaków. Ich jaja mają niesamowitą naturalną zdolność, która pozostawia je przy życiu, ale w stanie hibernacji, dzięki czemu mogą się obudzić po wielu latach, potrzebują do tego tylko wody.

Aqua Dragons żyły w morzach i słonych jeziorach na Ziemi przez miliony lat, nawet wtedy gdy po Ziemi wędrowały dinozaury!

Wylęganie i rozwijanie Aqua Dragons pomaga dzieciom nauczyć się najważniejszych wartości, takich jak dbanie o żyjącą istotę, odpowiedzialności, opieki nad nimi, a także traktowania żywych zwierząt z szacunkiem.

Jak one wyglądają?

Każdy Aqua Dragon ma troje oczu, zestaw dwóch płetw, które działają jak skrzela, aby smoki mogły oddychać i zjeść, a także umożliwiają im pływanie w wodzie. Osobniki męskie mają grzywę na głowie.
Więcej
Zwiń
AQUAEL CLASSIC BOX 40 - 25 L
ZESTAW - AKWARIUM PROSTE 25L + POKRYWA + OŚWIETLENIE LED
Specyfikacja:
  • Wymiary [cm] :40x25x25
  • Objętość [l]: 25
  • Oświetlenie : 1x 8 W LED
  • grubość szkła: 4 mm
  • nr kat. 115106
Informujemy, że oferta AQUAEL została uzupełniona o nowe zestawy akwariowe CLASSIC BOX LT wyposażone w energooszczędne i długowieczneoświetlenie LED.
CLASSIC BOX to klasyczne zestawy akwariowe dostępne zarówno w wersji z przednią szybą prostą, jak i owalną. W skład każdego z nich wchodzi: wyjątkowo solidna pokrywa wykonana w technologii wtryskowej wyposażona w oświetlenie i klapkę do karmienia ryb oraz akwarium klejone czarnym silikonem. Pokrywa zestawu CLASSIC BOX LT posiada opatentowany system „smart open umożliwiający jej wygodne podnoszenie bez użycia zawiasów ani podpórek.
Więcej
Zwiń
dziecko ma fajną zabawę. towar zgodny z opisem