Akumulatory - Prezenty na święta 2021 - najlepsze oferty

Akumulatory już od 69,00 💲 Szukasz prezentu dla Twoich bliskich na święta? Sprawdź oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Zobacz także pozostałe pomysły na prezent, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wapniowo-srebrowe akumulatory VARTA serii SILVER DYNAMIC przeznaczone są do samochodów z wysokimi wymaganiami odnośnie zasilania elektrycznego, wyposażonymi w dużą liczbę odbiorników energii. Akumulatory SILVER DYNAMIC wyróżnia niezwykle wysoki prąd rozruchu oraz wysoka pojemność rezerwowa sprawiająca, że nadają się one do samochodów o dużej pojemności silnika i mogą być stosowane z wysokoprężnymi jednostkami napędowymi. Gwarantują idealny rozruch nawet w ekstremalnych warunkach i dużą efektywność ładowania, odporność na korozję oraz wibracje. Całkowicie bezobsługowe akumulatory SILVER DYNAMIC dysponują parametrami elektrycznymi znacznie przewyższającymi fabrycznie montowane akumulatory między innymi dzięki zastosowaniu kratek PowerFrame.

PowerFrame to technologia produkcji kratek ołowiowych (umieszczonych we wnętrzu akumulatora) poprzez sztancowanie. W porównaniu z innymi znanymi technologiami produkcji kratki (np.
Więcej
Zwiń
Centra Plus CB740 12V 74Ah 680A P+

DANE TECHNICZNE:
- Wymiary: 278X175X190 (dł / szer/ wys)
- Prąd Rozruchu: 680A w normie EN
- Położenie Biegunów: Prawy +

Zapraszamy do naszego sklepu na profesjonalną diagnozę akumulatora. Kraków ul. Głowackiego 56 Profit Parts

Akumulatory firmy Centra są zaliczane do światowej czołówki, potwierdza to uzyskanie w kwietniu 2005 r. przez poznański zakład nagrody jakości Forda Q1. Potwierdzają to również certyfikaty takie jak: ISO 9002 i VDA 6.1 ( norma wymagana przez niemiecki przemysł samochodowy ). W styczniu 2001 roku Centra uzyskała certyfikat ISO/TS 16 949 i ISO 14001 co potwierdza jakość i solidność produktów. Dzięki wdrożeniu, systemów zarządzania jakością i środowiskiem Centra dostarcza akumulatory do takich firm jak FIAT Auto Poland w Tychach , JAGUAR w Wielkiej Brytanii, TPCA czyli Toyota Peugeot, Citroen w Kolinie na SŁOWACJI.
Więcej
Zwiń
Akumulatory VARTA BLUE DYNAMIC to popularna i sprawdzona seria charakteryzująca się wysoką trwałością i jakością wykonania. Najnowsza, ulepszona generacja BLUE DYNAMIC gwarantuje jeszcze lepsze parametry elektryczne i dostępna jest w zakresie pojemności aż do 95 Ah. Można ją stosować w samochodach wszystkich klas o standardowym oraz podwyższonym zapotrzebowaniu na prąd. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Power Frame uzyskano wydłużoną żywotność akumulatora przy jednoczesnym skróceniu czasu jego ładowania.

PowerFrame to technologia produkcji kratek ołowiowych (umieszczonych we wnętrzu akumulatora) poprzez sztancowanie. W porównaniu z innymi znanymi technologiami produkcji kratki (np. kratki odlewanej czy też kratki cięto-ciągnionej) pozwala ona na uzyskanie najlepszych parametrów technicznych.
Więcej
Zwiń
mam go rok pali super a w diesel trzeba mocnego jest ok,mialem wczesniej banner to byla porażka

Opinie - Akumulatory - Prezenty na święta 2021