Akumulator ceny - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Akumulator ceny w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
FIAMM to światowy lider wśród najlepszych akumulatorów rozruchowych dla standardowego wyposażenia najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie, takich jak:Opel-Vauxhall, Mercedes Benz, Peugot-Citoren, Renault, Ferrari, Maserati, FCA Group, Volvo, Jaguar, Toyota i Nissan. FIAMM posiada bogate doświadczenie w branży elektrycznej mobilności dla transportu prywatnego(FCA Brazylia i wielokrotnie nagradzany IVECO Daily Electric),transportu publicznego, (główne kooperacje w USA, UAE i Australii). TITANIUM PRO to wysokiej jakości produkty firmy FIAMM, spełniające standardy Europejskie EN: przyczyniają się do poszanowania środowiska z programu odzysku gazów baterii o nazwie “Roccolta Amica“* i są rekomendowane przez specjalistów sieci FIAMM. Główne zalety gamy Titanium PRO: maksymalna moc dla najbardziej wymagających współczesnych samochodów, dostępny w większości europejskich rozmiarach (DIN), w 100% jest włoskim produktem.
Więcej
Zwiń
Gama akumulatorów 1Cena to produkty obecne na rynku od wielu lat. Produkowane w zakładach Varta Johnson Controls zgodnie z międzynarodowymi normami, w oparciu o najlepsze i bezpieczne technologie łączy tradycję z nowoczesnością. Akumulatory 1Cena to produkty dedykowane autom z podstawowym wyposażeniem. Charakterystyka: - Stały i stabilny prąd rozruchu w całym okresie użytkowania - Wyższy poziom bezpieczeństwa, skuteczne odprowadzanie nadmiaru gazów - Gwarancja 2 lata
Więcej
Zwiń
Akumumulator sprawuje sie znakomicie wszystko jest ok.

Opinie - Akumulator ceny