Akpo WK-4 Nero 60 Czarny - najlepsze oferty

Kategoria: AGD do zabudowy - Okapy. Producent: Akpo, Szerokość: od 51 cm do 60 cm, Poziom hałasu: od 50 do 65 dB, Kolor: Czarny, Roczne zużycie energii: od 51 kWh, Sterowanie: Przyciski
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Xiaomi MiBOX S / Mi BOX S, 4K HDR Android TV 8.1

Jeszcze bardziej nowoczesna, jeszcze lepsza przystawka Smart TV - Xiaomi Mi BOX S (wersja global)

Nowy telewizor Smart Android TV – od 3500 PLN…

Smart Box Xiaomi Mi Box S możesz mieć za 10% tej ceny

Nie czekaj – zamień swój TV w Smart TV !!!

Nowy Xiaomi Mi BOX S to przystawka Smart TV do Twojego telewizora lub monitora, dzięki której zyskujesz dostęp do ulubionych programów telewizyjnych, gier, wiadomości czy podcastów. Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Android TV 8.1, który umożliwia m.in. korzystanie z YouTube, Netflix, ShowMax, IPLA, TVP VOD i tysięcy innych usług z Polski i zagranicy. Dostęp do Google Play daje możliwość ściągnięcia tysięcy aplikacji i gier, które zamienią telewizor w domowe centrum rozrywki.
Więcej
Zwiń
Smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998BZKDEUE 12GB/128GB czarny Sięgnij po to, co wyjątkowe Najnowszy Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998BZKDEUE dostarcza zupełnie nowych wrażeń i możliwości. Niemal bezramkowy smartfon z ekranem 6,8" wygodnie układa się w dłoni, a znakomity wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X zapewnia nasycony kolorami obraz, od którego ciężko oderwać wzrok. Dodatkowo, odświeżanie ekranu 120 Hz i wydajna duża bateria 5000 mAH pozwolą Ci na jeszcze lepszą efektywność. Pochwal się zdjęciami o doskonałej jakości w każdych warunkach, dzięki głównemu aparatami 108 MP i AI, które automatycznie dopasuje scenę i podpowie najlepsze ustawienie kadru. Okryj w sobie reżyserski talent z wideo 8K z opcją nagrywania symultanicznego z przedniej i tylnej kamery oraz możliwością wycięcia z filmu pełnej szczegółów stopklatki. Pełnia uroku w każdym szczególe. Odkryj nowe eleganckie wykończenie Galaxy S21 Ultra 5G: niezwykle przyjemna w dotyku matowa tylna obudowa i błyszczący panel z obiektywami.
Więcej
Zwiń
Smartfon Samsung Galaxy S21+ 5G SM-G996BZVDEUE 128GB fioletowy Sięgnij po to, co wyjątkowe Najnowszy Galaxy S21+ 5G SM-G996BZVDEUE dostarcza zupełnie nowych wrażeń i możliwości. Niemal bezramkowy smartfon z ekranem 6,7" wygodnie układa się w dłoni, a znakomity wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X zapewnia nasycony kolorami obraz, od którego ciężko oderwać wzrok. Dodatkowo, odświeżanie ekranu 120 Hz i wydajna duża bateria 4800 mAH pozwolą Ci na jeszcze lepszą efektywność. Pochwal się zdjęciami o doskonałej jakości w każdych warunkach, dzięki głównemu aparatami 64 MP i AI, które automatycznie dopasuje scenę i podpowie najlepsze ustawienie kadru. Okryj w sobie reżyserski talent z wideo 8K z opcją nagrywania symultanicznego z przedniej i tylnej kamery oraz możliwością wycięcia z filmu pełnej szczegółów stopklatki. Pełnia uroku w każdym szczególe. Odkryj nowe eleganckie wykończenie Galaxy S21+ 5G: niezwykle przyjemna w dotyku matowa tylna obudowa i błyszczący panel z obiektywami.
Więcej
Zwiń

Opinie - Akpo WK-4 Nero 60 Czarny