Akcesoria Motocyklowe Black Friday - najlepsze oferty

Akcesoria Motocyklowe Black Friday z okazji Black Friday już od 23,95 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Black Friday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wysoka prędkość motocykla, głośny basowy wydech. Możesz o tym nie myśleć; ale dźwięk silnika i szum wiatru mogą spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Aby zabezpieczyć twój słuch przed tym, opracowano zatyczki do uszu Pluggerz Road. Masz kontrolę nad dźwiękiem i nadal możesz cieszyć się jazdą na motocyklu!
Unikalny filtr tłumi szkodliwy hałas na bezpiecznym poziomie,a użytkownik wciąż jest w stanie słyszeć sygnały drogowe i urządzenia ostrzegawcze. Zatyczki do uszu Pluggerz Road są idealnie dopasowane i można je nosić wygodnie pod kaskiem.

Stopery Pluggerz Uni Fit Road to maksymalny komfort użytkowania dzięki trzem pierścieniom różnej wielkości powodującym dobre dopasowanie do ucha i antyalergicznemu silikonowi, który zapewnia brak wszelkiego rodzaju uczuleń.

Stopery Pluggerz Uni Fit Road posiadają również kanał wentylacyjny, który zapobiega „poceniu” się kanału słuchowego podczas noszenia zatyczek.
Więcej
Zwiń
EJEAS E6 - PODWÓJNY INTERCOM MOTOCYKLOWYIntercomEJEAS E6 podwójny umożliwia podłączenie do 5 interkomów co razem z głównym daje 6 sparowanych ze sobą urządzeń. Z interkomem dodatkowo możesz połączyć nawigację GPS oraz telefon. Dzięki temu będziesz słyszał komunikaty nawigacji oraz będziesz mógł prowadzić rozmowę. Funkcja automatycznego odbierania połączeń po 8 sekundach zapewnia bezpieczeństwo jazdy - nie musisz zdejmować rąk z kierownicy.
Zasięg realny i sprawdzony przez Nas to około 500M przy 120km/h, dźwięk jest czysty i klarowny. Doskonale słychać innych motocyklistów dzięki bardzo dobrej jakości głośnikom stereo. Dwa rodzaje czułych mikrofonów w zestawie sprawiają, że jesteśmy doskonale słyszalni przez współtowarzyszy.

Producent pomyślał także, o dwóch rodzajach uchwytów do kasku - jeden na klips a drugi na bardzo mocnej taśmie 3M.
Więcej
Zwiń
Kufer Awina czarny 28 litrów

Kufer posiada odblaskowy panel, który zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Pozostaje stabilny nawet przy dużych prędkościach. Jest w pełni wodoszczelny. Z powodzeniem mieści się w nim jeden kask integralny. W komplecie dwa kluczyki, płyta montażowa oraz wszystkie elementy niezbędne do montażu kufra.

Najważniejsze cechy:
  • Materiał: tworzywo ABS

  • Wymiar [cm]: 42x40,5x30
  • Pojemność: 28 litrów
  • W zestawie 2 kluczyki i płyta montażowa
Więcej
Zwiń

Opinie - Akcesoria Motocyklowe Black Friday