Akcesoria Gsm - najlepsze oferty

Profesjonalny Smartwach na kartę SIM, polecam
Akcesoria Gsm na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1436 produktów - zobacz najlepsze oferty
Smartwatch Media-Tech MT853 Motive. Może spełniać funkcję telefonu i aparatu Sterowanie muzyką ze smartfona Wykonywanie pomiarów aktywności Elegancki smartwatch wyposażony w gniazdo SIM, dzięki czemu może działać jako osobny telefon z indywidualnym numerem. Wbudowany interfejs Bluetooth umożliwia synchronizację smartwatcha ze smartfonem. Wbudowany głośnik i mikrofon umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Zsynchronizowanie książki adresowej umożliwia szybkie wybieranie numeru z poziomu smartwatcha. Funkcja wibracji informuje o przychodzących połączeniach i wiadomościach. Rób zdjęcia Elegancka koperta zegarka została precyzyjnie wykonana. Dopełniona jest szybką odporną na zarysowania. Elementy te w połączeniu z wytrzymałym paskiem sprawiają, że smartwatch Media-Tech staje się doskonałym narzędziem ułatwiającym codzienne życie. Motive ma wbudowany aparat do wykonywania dyskretnych zdjęć oraz filmów. Wszystkie pliki zapisywane są na karcie pamięci microSD.
Więcej
Zwiń
Domofon mobilny GSM FUTURA
OR-DOM-GS-925 ORNO


Najważniejsze cechy

  • Zdalne zwolnienie elektrozaczepu z telefonu komórkowego
  • Łatwa i wygodna konfiguracja
  • Możliwość zaprogramowania 3 numerów telefonu, z którymi łączy się domofon


Przeznaczenie

Domofon mobilny GSM, wykorzystuje dowolną kartę SIM do komunikacji za pośrednictwem sieci komórkowej, a połączenia przyjmowane są na zaprogramowany przez użytkownika numer telefonu.

Domofon można wykorzystać także do komunikacji z osobami, które z różnych przyczyn mają problemy z obsługą telefonu. Wystarczy umieścić domofon w nim aktywną kartę i każda osoba naciskająca przycisk spowoduje wywołanie zapisanych 3 numerów, co umożliwia wezwanie pomocy, rozmowę.
Więcej
Zwiń
Charakterystyka: Urządzenie przeznaczone dla telefonów GSM, pracuje w paśmie 890-960MHz Wzmocnienie sygnału odpowiednie do deklarowanego zasięgu Powierzchnia pokrycia wewnątrz budynku 100m˛ (4-6m od urządzenia)
Więcej
Zwiń
Profesjonalny Smartwach na kartę SIM, polecam