Akcesoria Gsm - najlepsze oferty

Akcesoria Gsm na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1421 produktów - zobacz najlepsze oferty
Domofon mobilny GSM FUTURA
OR-DOM-GS-925 ORNO


Najważniejsze cechy

  • Zdalne zwolnienie elektrozaczepu z telefonu komórkowego
  • Łatwa i wygodna konfiguracja
  • Możliwość zaprogramowania 3 numerów telefonu, z którymi łączy się domofon


Przeznaczenie

Domofon mobilny GSM, wykorzystuje dowolną kartę SIM do komunikacji za pośrednictwem sieci komórkowej, a połączenia przyjmowane są na zaprogramowany przez użytkownika numer telefonu.

Domofon można wykorzystać także do komunikacji z osobami, które z różnych przyczyn mają problemy z obsługą telefonu. Wystarczy umieścić domofon w nim aktywną kartę i każda osoba naciskająca przycisk spowoduje wywołanie zapisanych 3 numerów, co umożliwia wezwanie pomocy, rozmowę.
Więcej
Zwiń
Lokalizator GSM/GPRS/GPS Tracker Lokalizator posługuje się siecią GSM/GPRS i sygnałem satelity GPS, może zlokalizować i śledzić każdy cel za pomocą smsa lub internetu. Urządzenie można zastosować jako: Zabezpieczenie dzieci (monitorujące bezpieczny powrót ze szkoły), Zabezpieczenie osób starszych, niepełnosprawnych, zwierząt, Zabezpieczenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, Monitoring pracowników, współmałżonków, Monitoring przesyłek, Monitoring własnego samochodu na wypadek kradzież, określenie miejsca położenia, prędkości poruszania się, Funkcje lokalizatora: Z uprawnionego numeru telefonu wysyłamy sms (na numer lokalizatora), po chwili otrzymujemy sms zwrotny z położeniem geograficznym. Możemy również zażądać wysyłania informacji o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych.
Więcej
Zwiń
MOTIVE WATCH GSM ZEGAREK TYPU SMARTWATCH
Zegarek typu Smartwatch Bluetooth 3.0 i SIM GSM, Poczenie ze smartfonami Android przez Bluetooth, Wbudowany niezaleny telefon 2G GSM na kart microSIM.
Więcej
Zwiń

Opinie - Akcesoria Gsm