Akcesoria Fotograficzne - najlepsze oferty

Film instax mini jest bardzo dobrym jakościowo produktem. Biała ramka umożliwia zapisanie krótkich informacji na temat wykonanego zdjęcia, a same zdjęcia wychodzą wyraźne i dobrze nasycone. Fotografia natychmiastowa ma swój urok ;)
Akcesoria Fotograficzne na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9476 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ważne informacje:

  • Instax mini 7s, Instax mini 8, Instax mini 25s, Instax mini 50s, Instax mini 90 Neo.
  • wielkość kartki - 54x86mm
  • obszar obrazu - 46x62mm
  • 10 kartek
  • powierzchnia błyszcząca


Gwarancja: 12 miesięcy

Zestaw zawiera: wkłady 10 szt

Opis produktu:

Film światłoczuły “ instax mini ” jest przeznaczony do wszystkich aparatów fotograficznych instax mini, a oferowany jest w poręcznych kasetkach. Kaseta z filmem zapewnia natychmiastowe zdjęcia, które zmieszczą się w portmonetce, portfelu czy niewielkiej ramce na zdjęcie. Światłoczułe filmy instax dają ostre i wyraziste odwzorowanie obrazu, żywe kolory i naturalne odcienie skóry. Niezwykle stabilna, nowa emulsja spisuje się równie dobrze w temperaturze zaledwie 5, jak i aż 40 stopni Celsjusza.
Więcej
Zwiń
Opis produktu


Nowa jakość stabilizacji i prostota użytkowania


Feiyu-Tech MG V2 to 3 osiowy, stabilizator ręczny dla profesjonalnych aparatów fotograficznych, a w szczególności aparatów bezlusterkowych. Jest niezwykle prosty w użytkowaniu oraz posiada wiele funkcji dzięki którym nagrania będą niesamowicie stabilne. Gimbal MG V2 został zaprojektowany na podobieństwo konstrukcji FY. Jego główna zaleta to niewielki rozmiar, dzięki czemu jest bardzo ergonomiczny. Duże wychyły osi pozwalają na stworzenie doskonałego wideo bez większego wysiłku.


3 Tryby pracy i 4 Możliwości montażuTryb panorama - Kamera porusza się w prawo lub lewo tworząc panoramę naszego otoczenia.

Tryb dowolny - Sami w pełni kontrolujemy stabilizator i decydujemy w jakich zakresach ma się poruszać.

Tryb blokady - Stabilizator pozostanie w ustalonej pozycji.
Więcej
Zwiń
DJI Ronin-M Gimbal Ronin M, ważący tylko 2,3kg czyli około połowę wagi oryginalnego Ronina, jest wystarczająco mały by zmieścić się w plecaku. Jest również wystarczająco silny, by udźwignąć kamerę do wagi 3,6kg. Można zaoszczędzić z nim czas – przygotowanie do pracy zajmuje mniej niż pięć minut – wystarczy podłączyć kamerę, szybko zbalansować i wcisnąć guzik nagrywania. Ulepszona, zautomatyzowana technologia stabilizacji ATS (Auto Tune Stability) jest dokładniejsza niż wcześniej. Uchwyt nie wymaga dodatkowych narzędzi do montażu, a praca w wymagającej przestrzeni jest dużo sprawniejsza.
Więcej
Zwiń

Opinie - Akcesoria Fotograficzne

Film instax mini jest bardzo dobrym jakościowo produktem. Biała ramka umożliwia zapisanie krótkich informacji na temat wykonanego zdjęcia, a same zdjęcia wychodzą wyraźne i dobrze nasycone. Fotografia natychmiastowa ma swój urok ;)