Akcesoria do wykończenia podłogi - najlepsze oferty

Akcesoria do wykończenia podłogi w kategorii Materiały wykończeniowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1532 produkty - zobacz najlepsze oferty
Delikatne odcienie minerałów płytek Starfloor Ceramic to perfekcyjne wyrażenie nowoczesności poprzez prostotę. Odkrywaj świat minerałów dzięki subtelnym matowym efektom w nowoczesnych odcieniach i wzorach, od szorstkiego, porowatego kamienia po gładki, nawoskowany beton.

Podłogi winylowe to idealne rozwiązaniem dla osób poszukujących podłogi odpornej na wilgoć, ciepłej w dotyku, cichej, łatwej w utrzymaniu w czystości. Powłoka Extreme Protection jest 7 razy twardsza od zwykłego winylu. Montaż podłogi jest niezwykle prosty – wystarczy zdjąć osłonę części przylepnej i przykleić do podłoża. Winyl jest ciekawą alternatywą dla płytki ceramicznej, która jest "zimna" w dotyku.

Podłogi TARKETT Starfloor są odporne na wgniecenia i zarysowania. Z pewnością sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i lokalach użytkowych o średnim natężeniu ruchu.
Więcej
Zwiń