Akcesoria dla lalek dla ucznia - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Akcesoria dla lalek, wersja: Dla ucznia. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Akcesoria dla lalek znajdziesz produkty - Dla ucznia (wersja).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 47 produktów - zobacz najlepsze oferty
Rainbow High Secret Journal Pamiętnik

Twoje sekrety, pomysły i projekty są teraz bezpieczne!

Z pamiętnikiem Rainbow High możesz spokojnie przechowywać swoje notatki - do tego w wielkim stylu!

Kłódka bez kluczyka?

Spokojnie, to nie przypadek!

Ta ultranowoczesna kłódka nie potrzebuje kluczyka. Swój pamiętnik otworzysz za pomocą designerskiego naszyjnika! Od dziś będziesz jednocześnie modna i bezpieczna!

Godziny kreatywności z notatnikiem Rainbow High!

W środku nie znajdziesz zwykłego notesu.
Więcej
Zwiń
Bratz powracają i są bardziej kreatywne niż kiedykolwiek wcześniej!

Bratz to wystrzałowe dziewczyny. Nie boją się wyzwań, znają swoją wartość. Inspirują pewność siebie oraz indywidualizm dziewczynek. Ich największą pasją jest moda i to one dyktują jej trendy. Bratz wierzą w samodzielne myślenie, tworzenie rzeczy, o których marzą i uczynienie każdego dnia absolutną przygodą. Bratz uwielbiają rozwiązywać problemy w sposób kreatywny, żyć chwilą, myśleć nieszablonowo, a przede wszystkim BAWIĆ SIĘ! Lalki Bratz pojawiły się na rynku w 2001 roku i od tego momentu podbiły serca dziewczynek niemalże na całym świecie! 20 lat później możesz zebrać repliki oryginalnych 4 lalek.

Kolekcjonerzy i nowi fani lalek Bratz mogą teraz zabrać pasjonujące się modą dziewczyny w podróż tym stylowym kabrioletem. Wyrusz na rockandrollową przejażdżkę po mieście! Bratz właśnie nagrały swoje CD. Ukaże się lada dzień.
Więcej
Zwiń