AGD wolnostojące Black Friday - najlepsze oferty

AGD wolnostojące z okazji Black Friday już od 213,89 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Black Friday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
WQ9 U1GX to lodówka, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Lodówka o całkowitej pojemności 591 litrów (netto), doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy na poziomie 485 kWh/rok. Na mniejszy pobór energii wpływa nowoczesne oświetlenie LED wewnątrz lodówki, a także elektroniczny system sterowania. Urządzenie o klasie energetyczne A+ charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (37 dB) a jednocześnie efektywną pracą. Wysoka klasa energetyczna A+ pozwoli oszczędzać pieniądze, ale również i dbać o środowisko naturalne.
Więcej
Zwiń
Pralka wolnostojąca Whirlpool: kolor biały. Przestronny bęben o pojemności 7,0 kg. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1351 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. Program Colours 15 gwarantuje perfekcyjną ochronę koloru i takie same rezultaty prania w 15°C, jak i w 40°C.
Więcej
Zwiń
freshcare+zachowaj świeże ubrania po zakończeniu cyklu.innowacyjny system freshcare+ dba o twoje ubrania wewnatrz pralki wykorzystując delikatne działanie pary i ruchy bębna.nowy system freshcare+ delikatnie masuje pranie regularnymi, wolnymi ruchami naprzemiennie związanymi z działaniem pary - umożliwiając cyrkulację powietrza wewnątrz włókien, dla utrzymania świeżości ubrań i zapobieganiu nieprzyjemnym zapachom. system freshcare+ pozostawia ubrania świeże - nawet kilka godzin po zakończeniu cyklu.[i] system freshcare+ działa hamując proliferację głównych źródeł zapachów (wewnątrz pralki) do 6 godzin po zakończeniu prania. nie jest kompatybilny z programami przeznaczonymi do delikatnych odzieży i kołder.steam refreshdzięki steamrefresh możesz odświeżyć swoje ubrania bez nastawiania prania. w tym specjalnym cyklu odświeżania pralka generuje parę, która wnika we włókna, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy i wygładzając zagniecenia.
Więcej
Zwiń
Produkt zwrócony, ale sklep jest w porządku.

Opinie - AGD wolnostojące Black Friday