AGD do zabudowy - Prezenty na święta 2021 - najlepsze oferty

AGD do zabudowy już od 799,00 💲 Szukasz prezentu dla Twoich bliskich na święta? Sprawdź oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Zobacz także pozostałe pomysły na prezent, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Płyta indukcyjna WHIRLPOOL WL S8560 AL o szerokości 60 cm w wersji z ramą ze stali nierdzewnej na obwodzie całej płyty kuchennej pasuje do każdej kuchni. Posiada sterowanie dotykowe z osobnym suwakiem dla każdej z 4 płyt indukcyjnych oddzielnie. Maksymalne zużycie energii płyty grzewcze: 7200 W.
Więcej
Zwiń
W6OM44S1PBSS Klasa energetyczna: A+ Pełna wydajność przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Programy automatyczne Szerokie menu pysznych dań do wyboru. Sterowanie: Dotykowe Prosty i czytelny sposób ustawiania parametrów piekarnika. System samoczyszczący: Pyroliza Czyste wnętrze dzięki wysokiej temperaturze. Prowadnice teleskopowe: 1 poziom Wygoda i bezpieczeństwo podczas wkładania i wyjmowania naczyń z potrawą. Pojemność: 73 L Jeszcze więcej miejsca dla maksymalnej wygody. 6th Sense LifeStyle Combinations Przepisy kulinarne w zasięgu ręki. Assisted display Twój osobisty asystent gotowania. Cook4 Możliwość pieczenia do czterech różnych potraw jednocześnie, bez przenikania się zapachów. Klasa energetyczna: A+ Zwiększona efektywność energetyczna, zapewniająca do 20% niższe rachunki za energię elektryczną w porównaniu z urządzeniem pracującym w klasie energetycznej A. Pojemność: 73 L Prowadnice teleskopowe: 1 poziom Wygodne wysuwanie blach bez obawy o ich wypadnięcie.
Więcej
Zwiń
Połączone pola grzewcze - bardzo przydatne - polecam.

Opinie - AGD do zabudowy - Prezenty na święta 2021