AGD do zabudowy Cyber Monday - najlepsze oferty

AGD do zabudowy z okzaji Cyber Monday już od 629,80 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.Wybór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, by uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop®.System bezpieczeństwa aquaStop® zapobiega wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Firma Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus.Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet do 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W rezultacie Twoje naczynia są zawsze olśniewająco czyste i suche w najkrótszym możliwym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i szybkiego zmywania.
Więcej
Zwiń
Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tam, gdzie jest potrzebne – w podstawie naczynia. Co to oznacza dla Ciebie? WIększe bezpieczeństwo i wygodę! Niższa temperatura płyty chroni zarówno dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, dzięki płycie indukcyjnej można zagotować 2 litry wody dwukrotnie szybciej niż na płycie szklano-ceramicznej, co pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii. Najważniejsze cechy urządzenia Wybór strefy gotowania i ustawianie dokładnego poziomu mocy Płyta o szerokości 60 cm Szybkie i czyste gotowanie przy niskim zużyciu energii Zachowanie wybranych wcześniej ustawień w przypadku awaryjnego wyłączenia się płyty Rozpoznawanie przez płytę naczynia i aktywowanie odpowiedniego pola grzewczego Optymalizacja zużycia energii Wskaźnik zalegania ciepła dla każdego pola grzewczego Nowoczesne wzornictwo: szlif z przoduDzięki nowoczesnemu wzornictwu, płyty Bosch gwarantują estetyczne doznania i niebywałą przyjemność z gotowania.
Więcej
Zwiń
DIM665ACG to zmywarka, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Zmywarka o pojemności 14 (kpl.), doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy oraz wody na poziomie 237 kWh/rok - zużycie wody 2772 l/rok. Na mniejszy pobór energii wpływa nowoczesne elektromechaniczny system sterowania. Urządzenie o klasie energetycznej A+++ charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (47 dB) a jednocześnie efektywną pracą. Wysoka klasa energetyczna A+++ pozwoli oszczędzać pieniądze, ale również i dbać o środowisko naturalne.
Więcej
Zwiń

Opinie - AGD do zabudowy Cyber Monday