AGD do zabudowy Black Friday - najlepsze oferty

AGD do zabudowy z okazji Black Friday już od 879,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Black Friday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Cechy zmywarki do zabudowy Whirlpool: kolor srebrny. Doskonała klasa energetyczna A++ zmniejszająca zużycie energii. Regulowane stopki zapewniają idealną stabilność, nawet na nierównej powierzchni. Wygodny minutnik odmierzający czas do zakończenia cyklu zmywania. Innowacyjna technologia gwarantuje bardzo cichą pracę.
Więcej
Zwiń
płyta indukcyjna szklano-ceramiczna whirlpool - wls2760 bf/s. korzyści: wyjątkowa klasa energetyczna. dzięki funkcji zarządzanie mocą możesz ustawić moc płyty grzejnej i uniknąć przeciążenia obwodu w swoim domu. funkcja eco booster oszczędza do10% energii (w porównaniu do standardowych funkcji booster). analizuje moc, czas i energię potrzebną do gotowania wody przez maksymalnie 9 minut, a następnie przełącza się automatycznie na niższą moc, aby utrzymać wodę na poziomie wrzenia. automatyczne ustawienia mocy. wybierz funkcję gotowania na wyświetlaczu dotykowym, a płyta automatycznie dostosuje poziom mocy. funkcja rozpuszczanie pozwala ci gotować w bardzo niskich temperaturach – to idealne rozwiązanie, gdy rozpuszczasz czekoladę, masło lub przygotowujesz lekkie, delikatne sosy. wymagająca niewielkiej mocy funkcja utrzymywania w cieple chroni twoje potrawy przed stygnięciem w czasie, gdy przygotowujesz resztę posiłku.
Więcej
Zwiń
Piekarnik elektryczny do zabudowy o szerokości 59.5 cm i pojemności 73 litrów. Nowoczesny design piekarnika, na który składa się front w kolorze czarnym, dotykowy panel sterujący oraz wygodny uchwyt, idealnie wpasuje się w każdą kuchnię. Ponadto w tym modelu zastosowano delikatne i ciche zamykanie drzwi piekarnika z SoftClosing. Zaawansowana technologia elektryczna umożliwia oszczędne gotowanie potraw. Lampa halogenowa zwiększa wydajność energetyczną. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł umożliwia wybór spośród różnorodnych zaprogramowanych wcześniej ustawień, dzięki którym piekarnik automatycznie dopasuje ustawienia gotowania, temperatury i czasu, zapewniając doskonałe rezultaty. Technologia samoczyszcząca korzysta z cyklu wysokiej temperatury do spalenia pozostałości żywności na popiół, który następnie można łatwo wytrzeć gąbką. Innowacyjna funkcja Cook4 umożliwia gotowanie 4 oddzielnych potraw jednocześnie bez ryzyka pomieszania zapachów.
Więcej
Zwiń
Piekarnik po dwóch miesiącach użytkowania uległ awarii kod F1E1 czyli wymiana płyty głównej, po złożeniu reklamacji zgłoszenie przekazywane jest do serwisu, który analizuje sprawę przez tydzień, następnie dzwoni i mówi że trzeba poczekać kolejne 2 tyg na części po naprawie piekarki działał kolejne 4 msc i znowu uległ tej samej awarii, naprawdę nie polecam. Sam piekarnik też nie działa jakoś olśniewająco, mam wrażenie że niektóre potrawy przypiekał a niektóre nie dopiekał. Pyroliza też nie speł

Opinie - AGD do zabudowy Black Friday