AGD do zabudowy Black Friday - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
AGD do zabudowy Black Friday - z okazji Czarnego Piątku już od 1149,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Zobacz także pozstałe oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku na Black Friday 2022.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Płyta indukcyjna z polem łączonym HAFRSJ64MC Płyta indukcyjna z polem łączonym HAFRSJ64MC Maksymalna moc płyty Efektywne gotowanie na wszystkich palnikach bez utraty mocy 4 pola grzewcze Gotowanie bez ograniczeń – na 4 polach płyty 9 poziomów mocy Precyzyjne dostosowywanie mocy pól grzewczych 4 x slider Niezależne suwaki do sterowania poziomem mocy Funkcja booster Tryb przyspieszonego gotowania Timer Pełna kontrola nad czasem przyrządzania potraw Pole łączone bridge Wygodne gotowanie w dużych naczyniach Funkcja pauzy Czasowe wstrzymanie gotowania i powrót do zapisanych ustawień POZNAJ FUNKCJE PŁYT INDUKCYJNYCH HAIER Gotowanie w dużych naczyniach z funkcją bridge W płytach Haier przy pomocy funkcji bridge połączysz dwa pola grzewcze w jedno, co znacznie ułatwi gotowanie w dużych naczyniach – takich jak brytfanny i patelnie grillowe. Szeroki wybór poziomów mocy Skorzystaj z szerokiego wachlarza 9 poziomów mocy zależnie od swoich potrzeb.
Więcej
Zwiń
Płyta indukcyjna Electrolux CIT61443 SLIM-FIT Technologia indukcyjna z myślą o szybszym i bardziej precyzyjnym gotowaniu Technologia indukcyjna błyskawicznie dostarcza ciepło, szybko nagrzewając naczynia. Równie szybko i precyzyjnie reaguje na dotknięcie elementów sterujących, dzięki czemu zapewnia dokładnie taką moc grzania, jaka jest potrzebna. Zaoszczędź czas na czyszczeniu Dzięki powłoce EasyClean, czyszczenie płyty grzejnej nie stanowi żadnego problemu. Zapobiega ona przywieraniu zabrudzeń do powierzchni urządzenia. Wystarczy użyć wilgotnej szmatki i gotowe! Naprawdę nie potrzeba więcej. Przesuń palcem, dostosować ustawienia płyty Czułe na dotyk pola suwakowe pozwalają łatwo i płynnie regulować ustawienia płyty grzejnej. Aby zwiększyć lub zmniejszyć moc, wystarczy dotknięcie palcem. Dzięki temu gotowanie może odbywać się zawsze w odpowiedniej temperaturze.
Więcej
Zwiń
Płyta indukcyjna z czterema polami grzewczymi. Posiada funkcję PowerBooster dla wszystkich pól. Sterowana dotykowo, wykonana z czarnej ceramiki. Płyta rozpoznaje wielkość i obecność garnka, posiada wskaźnik ciepła resztkowego, funkcje Bridge, szybki nagrzew, Slider, AutoBridge, Hob&Go, i 3 gotowe programy.
Więcej
Zwiń
Cicho pracuje, nie ma problemu z rozpoznawaniem garnków, do tego menu łapie odrazu

Opinie - AGD do zabudowy Black Friday