Ads - najlepsze oferty

Ads na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1816 produktów - zobacz najlepsze oferty
Skuteczna chemiczna kontrola płytki bakteryjnej
Bezalkoholowy roztwór Curasept ADS jest pierwszym środkiem hamującym rozwój nazębnej płytki bakteryjnej bez działania ubocznego.
Specjalna formuła ADS zapobiega brunatnym przebarwieniom na zębach i śluzówce, nawet przy dłuższym stosowaniu. Nie obserwuje sie też zmian smaku w ustach, tak charakterystycznych dla innych roztworów clorheksydyny. CURASEPT ADS nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej.
Polecany szczególnie dla:
- pacjentów chorych na cukrzycę,
- osób z problemem alkoholowym.
Więcej
Zwiń
CURASEPT ADS 705 - pasta ortodontycznaPasta do zębów w żeluPojemność 75 ml

Pasta CURASEPT ADS 705 to ortodontyczna pasta w postaci żelu. Gwarantuje skuteczna kontrole chemiczną płytki bakteryjnej.

Pasta zalecana jest dla osób noszących protezy zębowe, aparaty ortodontyczne, implanty oraz osób, które posiadają problemy z paradontozą.

Idealnie nadaje się do używania przed i po zabiegach stomatologicznych jako ochrona dziąseł. Curasept ADS posiada bezalkoholowy roztwór hamujący rozwój nazębnej płytki bakteryjnej bez żadnego działania ubocznego. Zapobiega przebarwieniom na zębach i śluzówce. Pasta posiada dodatek fluoru, a nie zawiera alkoholu dzięki czemu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej .

Polecamy użycie w kombinacji z płynem do płukania ust CURASEPT 0,05 lub 0,12 i CS 5460 super miękką szczoteczką
Więcej
Zwiń