Ads - najlepsze oferty

Ads na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1566 produktów - zobacz najlepsze oferty
CURASEPT ADS 212Płyn do płukania jamy ustnej 0.12 % CHXPojemność: 200 ml
Płyny do płukania jamy ustnej Curasept z zawartością chlorheksydyny, w których skutki uboczne zostały zredukowane do minimum, dzięki zastosowaniu systemu Anti-Discoloration System ADS: minimalizacja przebarwień, bez wpływu na odczucia smakowe - z maksymalnym efektem CHX.

CURASEPT ADS 212 dzięki zawartości 0,12% chlorheksydyny płyn zalecany jest szczególnie jako środek wspomagający kurację zapobiegającą zapaleniu dziąseł i jamy ustnej. Płyn można stosować przez dwa miesiące. Wzmacnia również ochrony system jamy ustnej przy chemio i radioterapii, które osłabiają układ odpornościowy. Specjalna formuła ADS zapobiega przebarwieniom na zębach i śluzówce.

Cechy Profuktów Curasept:

1. Pełny efekt CHX
2. Minimalne ryzyko wystąpienia przebarwień
3. Minimalna zmiana smaku
4.
Więcej
Zwiń
Skuteczna chemiczna kontrola płytki bakteryjnej
Bezalkoholowy roztwór Curasept ADS jest pierwszym środkiem hamującym rozwój nazębnej płytki bakteryjnej bez działania ubocznego.
Specjalna formuła ADS zapobiega brunatnym przebarwieniom na zębach i śluzówce, nawet przy dłuższym stosowaniu. Nie obserwuje sie też zmian smaku w ustach, tak charakterystycznych dla innych roztworów clorheksydyny. CURASEPT ADS nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej.
Polecany szczególnie dla:
- pacjentów chorych na cukrzycę,
- osób z problemem alkoholowym.
Więcej
Zwiń