Ads - najlepsze oferty

Ads na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1705 produktów - zobacz najlepsze oferty
CURASEPT ADS 205

Płyn do płukania jamy ustnej0.05 % CHX+0.05 % F

Pojemność: 200 ml

Płyny do płukania jamy ustnej Curasept z zawartością chlorheksydyny, w których skutki uboczne zostały zredukowane do minimum, dzięki zastosowaniu systemu Anti-Discoloration System ADS: minimalizacja przebarwień, bez wpływu na odczucia smakowe - z maksymalnym efektem CHX.

CURASEPT ADS 205 dzięki zawartości 0,05% chlorheksydyny i 0,05% fluorku sodu płyn zalecany jest dla wszystkich pacjentów ze skłonnościami do zapalanie dziąseł i chorób przyzębia. Idealny jako zamiennik pasty do zębów, szczególnie dla osób noszących aparaty ortodontyczne. Osoby ze słabszą koordynacją motoryczną mogą poprawić higienę jamy ustnej dzięki chlorheksydynie. Specjalna formuła ADS zapobiega brunatnym przebarwieniom.

Cechy Profuktów Curasept:

1.
Więcej
Zwiń
CURASEPT ADS 712 - pasta ortodontycznaPasta do zębów w żelu z chlorheksydynąPojemność: 75 ml

Pasta CURASEPT ADS 712 to ortodontyczna pasta w postaci żelu do kuracji przedłużonej. Gwarantuje skuteczna kontrole chemiczną płytki bakteryjnej. Pasta do zębów o zawartości 0,12% chlorheksydyny.

Pasta zalecana jest dla osób noszących protezy zębowe, aparaty ortodontyczne, implanty oraz osób, które posiadają problemy z paradontozą.

Idealnie nadaje się do używania przed i po zabiegach stomatologicznych jako ochrona dziąseł. Curasept ADS posiada bezalkoholowy roztwór hamujący rozwój nazębnej płytki bakteryjnej bez żadnego działania ubocznego. Zapobiega przebarwieniom na zębach i śluzówce. Pasta posiada dodatek fluoru, a nie zawiera alkoholu dzięki czemu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej .
Więcej
Zwiń