Ads - najlepsze oferty

Ads na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1720 produktów - zobacz najlepsze oferty
NOWOŚĆ wśród płukanek CURASEPT. Innowacyjny płyn stomatologiczny na bazie PVP/VA (poliwinylopirolidon/octan winylu) i kwasu hialuronowego. Płyn CURASEPT PERIO hamuje powstanie płytki nazębnej a także wspomaga regenerację dziąseł i chroni błonę śluzową jamy ustnej.

CURASEPT ADS to pierwsza linia produktów z chlorheksydyną, którą Pacjenci chętnie stosują! Płyn Curasept ADS przyjemnie smakuje, jest niezwykle skuteczny i nie powoduje przebarwień. Seria produktów jest również całkowicie bezpieczna dla zdrowia i skutecznie hamuje rozwój bakterii sprzyjających tworzeniu się płytki nazębnej.

Właściwości płynu CURASEPT PERIO 0,12%:

- PVP-VA (poliwinylopirolidon-octan winylu) to polimer mieszany (kopolimer) z efektem błonotwórczym (przy obecności wody zapewnia odpowiednio długie utrzymanie leku w określonym miejscu aplikacji), tworzy warstwę ochronną na błonie śluzowej, dziąsłach i zębach.
Więcej
Zwiń
CURASEPT ADS 705 - Pasta do zębów w żelu z chlorheksydyną 0.05% i dodatkiem fluoru 75ml Skuteczna chemiczna kontrola płytki bakteryjnejBezalkoholowy roztwór Curasept ADS jest pierwszym środkiem hamującym rozwój nazębnej płytki bakteryjnej bez działania ubocznego. Specjalna formuła ADS zapobiega brunatnym przebarwieniom na zebach i śluzówce, nawet przy dłuższym stosowaniu. Nie obserwuje sie też zmian smaku w ustach, tak charakterystycznych dla innych roztworów clorheksydyny. Najlepsza pasta do zębów CURASEPT ADS 705 0,05%. Pasta do zębów w żelu z dodatkiem fluoru. Do długotrwałego użycia polecana szczególnie jako środek do zachowania najlepszej higieny jamy ustnej: dla osób noszących protezy zębowe, aparaty ortodontyczne, implanty oraz dla osób z problemami związanymi z paradontozą. polecana do używania przed i po zabiegach stomatologicznych jako ochrona dziąseł ADS system zapobiega możliwym przebarwieniom i zaburzeniom smaku, dzięki czemu produkt jest lepiej przyswajalny.
Więcej
Zwiń
CECHY:

Automatic Clip Limiter. (Dostosowywanie się wzmocnienia stopnia końcowego do amplitudy sygnału wejściowego. Oznacza to wyeliminowanie szkodliwego nasycania się stopnia mocy.)

Crossover 75Hz - 1200Hz.

niezależna dla każdego kanału, płynna regulacja podziału częstotliwości,

prosta konfiguracja dzielonych systemów Bi-amp.

Wielostopniowy system zabezpieczeń.

dla temperatury powyżej 100 C i D.C. na wyjściu odłączenie obciążenia,

pojawienie się RF na wyjściu - automatyczna redukcja wystąpienia przesterowania,

odłączanie wyjść wzmacniacza przy zwarciu.

System wymuszonego chłodzenia. (Siła ciągu wentylatorów ustalana jest w dwustopniowym zakresie, pierwsza prędkość w zakresie temperatur radiatora do 60 C, druga prędkość powyżej tej temperatury.)

Automatyka cichego dołączania i odłączania obciążenia.
Więcej
Zwiń