Adidasy Dziecięce - najlepsze oferty

Buty rewelacyjne,młody zachwycony,leciutkie,cieplutkie i nie przemakają....polecamy w 100%
Adidasy Dziecięce na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3410 produktów - zobacz najlepsze oferty
Półbuty typu adidasy na rzepy ze skóry licowej przeznaczony dla dziewczynki w wieku przedszkolnym i szkolnym stosowane jako obuwie do użytku zewnętrznego, dzięki któremu możliwa jest kontynuacja profilaktycznego i korekcyjnego działania systemu. Posiada sztywny zapiętek i w zależności od koloru dostępny z nową jak i standardową podeszwą MEMO. W celu zwiększenia wytrzymałości nosków butów, zastosowaliśmy dodatkową ochronę przeciw zadrapaniom.
Do produkcji obuwia Memo stosowane są najwyższej jakości materiały. Wierzchnia i wewnętrzna część buta wykonana jest z naturalnych, miękkich skór kozich, idealnych dla stopy dziecka. Skóry te w sposób naturalny dostosowują się do stopy, tym samym zwiększają komfort użytkowania. Elastyczna i sprężysta antypoślizgowa podeszwa diagnostyczna z systemem ponumerowanych stref pozwala poprzez ścieranie się określić czy stopy dziecka są zdrowe.
Dający możliwość bieżącego monitorowania stanu stóp oraz natychmiastowej reakcji.
Więcej
Zwiń
Buty rewelacyjne,młody zachwycony,leciutkie,cieplutkie i nie przemakają....polecamy w 100%