Adidas Zx Black - najlepsze oferty

Adidas zx black na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę najmodniejszych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Rodzaj obuwia: buty sportowe

Marka: adidas

Przeznaczenie: lifestyle

Sezon: całoroczne

Kolor: Core Black / Core Black / White

Materiał cholewki: materiał tekstylny

Rodzaj wnętrza: tkanina

Rodzaj podeszwy: materiał syntetyczny
Więcej
Zwiń
Z początkiem 1984 roku Adidas uruchomił pięcioletni projekt ZX, którego założeniem było stworzenie serii butów dla biegaczy każdego typu. Począwszy od biegaczy terenowych do szosowych, od ludzi uprawiających jogging do maratończyków każdy mógł znaleźć dla siebie jakiś model. Każdy kolejna odsłona wnosiła coś nowego w świat biegów, trochę więcej wyściółki w jednym miejscu, lub większa amortyzacja w innym zwiększały funkcjonalność obuwia. Poświęcenie bawarskich projektantów Adidasa zaowocowało przełomowymi technologiami w obuwiu sportowym - takimi jak system Torsion czy Soft Cell. Od roku '84 produkowano modele 00 (setki), a po olimpiadzie w '88 zaczęto produkować modele 000 (tysiące). Dzięki nieustającej popularności modele z tej serii do dziś są uważana za wzór buta do biegania. Buty ADIDAS ZX 500 miały swoją premierę w 1984 rok teraz powracają w odświeżonej postaci.
Więcej
Zwiń
niema numerów bez nadzieja i tak wgl to jakoś tego sklepu buty polecam oczywiście ale ten sklep długość przesyłki nie do pomyślenia