Adidas X 15.4 In Junior - najlepsze oferty

Adidas X 15.4 In Junior w kategorii Buty piłkarskie (Piłka nożna). Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Adidas X 15.4 In Junior. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące wybrany produkt!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
BUTY X 15.4 IN JUNIOR (B32938)
MARKA : ADIDAS
TYP : DZIECIĘCE
KATEGORIA : OBUWIE DZIECIĘCE / PIŁKARSKIE
KOD PRODUCENTA : B32938

Cholewka: Materiał syntetyczny Podeszwa: Guma Przeznaczenie: Buty na hale

Buty Adidas X 15.4 to propozycja dla najmłodszych zawodników nastawionych na sukces. Syntetyczna cholewka Bravo wykonana jest w technologii bezszwowej, co w połączeniu ze specjalną fakturą materiału zapewnia niespotykane panowanie nad piłką. Dodatkowo jej kolor i wzory sprawią żę będą wyróżniać się na tle innych zawodników. Gumowa podeszwa non-marking dba o kontakt z podłożem. Model ten rekomenduje sam Luis Suárez
Więcej
Zwiń
O wygranej nie decyduje nic innego jak dobrze wykorzystane szanse. Te chłopięce buty powstały z myślą o wyjątkowych piłkarzach, którzy potrafią wykorzystać sytuację i zaryzykować; o tych, którzy stają się głównymi postaciami meczu. Ich miękka, syntetyczna cholewka BRAVO ozdobiona jest subtelnym nadrukiem, a podeszwa przystosowana do gry na hali zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką. Miękka i lekka syntetyczna cholewka BRAVO. Komfortowa i blokująca stopy w cholewce syntetyczna wyściółka. Dostosowana do gry na hali podeszwa zewnętrzna NON MARKING zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką.

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler. Debiutuje podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r. zapewniając obuwie zarówno niemieckiej jak i amerykańskiej reprezentacji. W 1948r. firma została podzielona na dwie firmy: adidas i Puma.
Więcej
Zwiń
Buty halowe adidas X 15.3 IN Jr


Zburz ustalony porządek. Gdy grasz w tych dziecięcych butach piłkarskich, Twoje nieprzewidywalne ruchy będą wstrząsem dla przeciwników. Mają one wzmocnioną w śródstopiu, stabilizującą stopy klatkę i ściśle dopasowaną, siatkową cholewę o śmiałym wyglądzie. Wykończone są podeszwą zewnętrzną NON MARKING dostosowaną do szybkiej gry na parkiecie.
Więcej
Zwiń