Adidas X 15.4 In Junior - najlepsze oferty

Adidas X 15.4 In Junior w kategorii Buty piłkarskie (Piłka nożna). Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Adidas X 15.4 In Junior. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące wybrany produkt!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
BUTY adidas X 15.3 IN LEATHER JUNIOR /B27058 Zburz ustalony porządek. Gdy grasz w tych młodzieżowych butach, Twoje nieprzewidywalne ruchy będą wstrząsem dla Twoich przeciwników. Mają one miękką, skórzaną cholewę ze stabilizującą siatką i podeszwę zewnętrzną dostosowaną do szybkiej gry na parkiecie. ZALETYMiękka i wygodna, dopasowująca się do stopy cholewa z naturalnej skóryStabilizujące obszyciaNaszyte i nadrukowane elementy w śródstopiuOddychająca, siatkowa wyściółkaPrzyczepność dostosowana do gwałtownych i niespodziewanych ruchów na parkieciePodeszwa zewnętrzna z technologią NON MARKING
Więcej
Zwiń
Adidas X 15.4 IN J S83170

Reguły ich nie dotyczą. Te męskie buty są stworzone dla wyjątkowych piłkarzy, którzy potrafią kreować własną grę i samodzielnie otwierać szanse dla swojej drużyny, stając się głównymi postaciami meczu. Ich lekka, syntetyczna cholewa BRAVO ozdobiona jest subtelnym nadrukiem. Dostosowana do gry na hali przyczepność umożliwia doskonałą kontrolę nad piłką.

Nowa seria butów adidasa została stworzona z myślą o największych sławach piłkarskiego świata takich jak Messi, Mesut Oezil, James Rodriguez, Oscar, Manuel Neuer czy Ivan Rakitić. To oni przesądzają w decydujących momentach o wyniku spotkania. Kontrola, precyzja, dokładność lub nieprzewidywalność, chaos, zaskoczenie... Ty określasz swój styl gry! Zmieniaj przebieg gry, dołącz do najlepszych!

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler. Debiutuje podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r.
Więcej
Zwiń
O wygranej nie decyduje nic innego jak dobrze wykorzystane szanse. Te chłopięce buty powstały z myślą o wyjątkowych piłkarzach, którzy potrafią wykorzystać sytuację i zaryzykować; o tych, którzy stają się głównymi postaciami meczu. Ich miękka, syntetyczna cholewka BRAVO ozdobiona jest subtelnym nadrukiem, a podeszwa przystosowana do gry na hali zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką. Miękka i lekka syntetyczna cholewka BRAVO. Komfortowa i blokująca stopy w cholewce syntetyczna wyściółka. Dostosowana do gry na hali podeszwa zewnętrzna NON MARKING zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką.

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler. Debiutuje podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r. zapewniając obuwie zarówno niemieckiej jak i amerykańskiej reprezentacji. W 1948r. firma została podzielona na dwie firmy: adidas i Puma.
Więcej
Zwiń