Adidas Messi 15.4 In - najlepsze oferty

Jestem zadowolona z zakupu. Buty solidne, komfortowe, estetyczne.
Adidas Messi 15.4 In w kategorii Buty piłkarskie (Piłka nożna). Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Adidas Messi 15.4 In. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące wybrany produkt!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
Adidas Messi 15.4 IN B25460

Te męskie buty do piłki halowej powstały z myślą o piłkarzach, którzy chcą, by ich każdy strzał i każdy kontakt z piłką był podobny do tego, co robi Messi i aby wygrywać jak on. Wyposażone są w powierzchnię messiTOUCH X-ray, która każdy kontakt z piłką czyni niezrównanie precyzyjnym, co pozwoli Ci grać po to, aby wygrać na parkiecie. Zapewniająca wzdłużną przyczepność powłoka messiTOUCH X-ray pozwoli Ci uwolnić swoją prawdziwą wielkość. Wyściółka z przewiewnej siatki pozwala zachować stopy w komfortowym chłodzie przez cały mecz. Podeszwa zewnętrzna dostosowana do gry na parkiecie.

Nowa seria butów adidasa została stworzona z myślą o największych sławach piłkarskiego świata takich jak Messi, Mesut Oezil, James Rodriguez, Oscar, Manuel Neuer czy Ivan Rakitić. To oni przesądzają w decydujących momentach o wyniku spotkania. Kontrola, precyzja, dokładność lub nieprzewidywalność, chaos, zaskoczenie...
Więcej
Zwiń
BUTY adidas MESSI 15.3 FG Messi nie wykonuje ruchu, który nie mógłby skończyć się golem. Te męskie buty powstały z myślą o piłkarzach, którzy zawsze grają po to, by wygrać. Wyposażone są w powłokę messiTOUCH X-ray, gwarantującą niezrównaną kontrolę nad piłką oraz niosące Cię do zwycięstwa kołki w konfiguracji messiGAMBETRAX. ZALETY: Zapewniająca wzdłużną przyczepność powłoka messiTOUCH X-ray pozwoli Ci uwolnić prawdziwą wielkość Wygodna, syntetyczna wyściółka Logo Messi messiGAMBETRAX: Graj jak Messi z niewiarygodną szybkością, dzięki dynamicznej konfiguracji kołków Ozdobione detalem z linii Messi
Więcej
Zwiń
Buty halowe adidas Messi 15.3 IN M

Messi nie wykonuje ruchu, który nie mógłby skończyć się golem. Te męskie buty do piłki halowej powstały z myślą o piłkarzach, którzy zawsze grają po to, by wygrać. Wyposażone są w powierzchnię messiTOUCH X-ray, która każdy kontakt z piłką czyni niezrównanie precyzyjnym, stabilizację śródstopia i pięty oraz podeszwę zewnętrzną do gry na parkiecie.
Więcej
Zwiń
Jestem zadowolona z zakupu. Buty solidne, komfortowe, estetyczne.