Adidas Messi 15.4 In - najlepsze oferty

Adidas Messi 15.4 In w kategorii Buty piłkarskie (Piłka nożna). Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Adidas Messi 15.4 In. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące wybrany produkt!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
Młodzieżowe obuwie przeznaczone do gry w piłkę nożną, w pomieszczeniach zamkniętych - hale. Cholewka została wykonana z wysokogatunkowego tworzywa syntetycznego wzbogaconego o powłokę messiTOUCH X-ray dbającą o wyjątkową precyzyjność w kontakcie z piłką. Natomiast podeszwa non-marking uzupełniona o bieżnik zadba nie tylko o doskonałą przyczeność, ale także pozwoli Ci nie martwić sie więcej o pozostawianie śladów na różnego rodzaju podłogach i parkietach. Dzięki swojej konstrukcji buty są bardzo lekkie, a to przekłada sie na szybkość w trakcie użytkowania. Boczne sznurowanie buta sprawia, że jeszcze lepiej przylega on do stopy i zapewnia lepszą kontrolę nad piłką podczas gry. Idealna propozycja dla wielbicieli Messiego, którzy podobnie jak ten niesamowity argentyński piłkarz chcą dążyć do doskonałości i wygrywać mecze tak często jak to tylko jest możliwe.
Więcej
Zwiń
Buty halowe adidas Messi 15.3 IN M

Messi nie wykonuje ruchu, który nie mógłby skończyć się golem. Te męskie buty do piłki halowej powstały z myślą o piłkarzach, którzy zawsze grają po to, by wygrać. Wyposażone są w powierzchnię messiTOUCH X-ray, która każdy kontakt z piłką czyni niezrównanie precyzyjnym, stabilizację śródstopia i pięty oraz podeszwę zewnętrzną do gry na parkiecie.
Więcej
Zwiń