Adidas Ace 15.4 In - najlepsze oferty

Byty prezentują się bardzo dobrze. Są lekkie i dobrze wyprofilowane. Jedyna wada to wysoki poziom sztywności.
Adidas Ace 15.4 In w kategorii Buty piłkarskie (Piłka nożna). Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Adidas Ace 15.4 In. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące wybrany produkt!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2 produkty - zobacz najlepsze oferty
Buty halowe adidas ACE 15.4 IN M


Rządź na boisku w męskich butach piłkarskich ACE 15.4 IN. Twoje umiejętności są jak grawitacja: przyciągają każdą akcję i nie można tego zatrzymać. Kontrolujesz każdy element gry. Poznaj prawdziwy komfort, który może towarzyszyć grze na hali. Model przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę z futbolem.
Więcej
Zwiń
Adidas ACE 15.3 IN Leather

Rozgrywaj mecz po swojemu. Te męskie buty powstały z myślą o piłkarzach, którzy potrafią poprowadzić swoją drużynę i pokonać każdego przeciwnika, aby zdobyć bramkę. Posiadają miękką, skórzaną cholewę która dopasowuje się do stopy i podeszwę zewnętrzną, zapewniającą przyczepność na parkiecie. Podeszwa zewnętrzna z technologią NON MARKING, która nie zostawia śladów na parkiecie. Liczne obszycia oraz perforowany język poprawiają kontrolę nad piłką.

Nowa seria butów adidasa została stworzona z myślą o największych sławach piłkarskiego świata takich jak Messi, Mesut Oezil, James Rodriguez, Oscar, Manuel Neuer czy Ivan Rakitić. To oni przesądzają w decydujących momentach o wyniku spotkania. Kontrola, precyzja, dokładność lub nieprzewidywalność, chaos, zaskoczenie... Ty określasz swój styl gry! Zmieniaj przebieg gry, dołącz do najlepszych!

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler.
Więcej
Zwiń
Byty prezentują się bardzo dobrze. Są lekkie i dobrze wyprofilowane. Jedyna wada to wysoki poziom sztywności.