Adida - najlepsze oferty

Adida na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wprowadź do rozgrywki nieco chaosu i pamiętaj, by grać według własnych zasad. Graj szybko i wbrew wszelkim oczekiwaniom, by zdezorientować przeciwników. Umożliwią Ci to buty piłkarskie stworzone dla zawodników, którzy w czasie meczu znajdują się w centrum uwagi. Kompresyjna cholewka połączona ze skórą najwyższej jakości dokładnie dopasowuje się do stopy, zapewniając natychmiastowy komfort. Buty stworzone, aby wprowadzać zamieszanie na naturalnych nawierzchniach i sztucznej murawie. Sposób na błyskawiczną prędkość i zdezorientowanie przeciwnika - dla zmieniających przebieg gry. Ciesz się natychmiastowym dopasowaniem dzięki kompresyjnej cholewce techfit®, która idealnie przylega do stopy od razu po założeniu buta.

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler. Debiutuje podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r. zapewniając obuwie zarówno niemieckiej jak i amerykańskiej reprezentacji. W 1948r.
Więcej
Zwiń