Adam Szustak Op - najlepsze oferty

Adam Szustak Op już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 52 produkty - zobacz najlepsze oferty
Miriam - Adam SzustakKsiążka o. Adama Szustaka o Kobiecie jego życia. Pozwól Miriam, by poprowadziła Cię do Jezusa. Mnie znalazła, mnie poprowadziła i dalej przyciąga mnie swoim pięknem ku Źródłu wszelkiego piękna, jakim jest Bóg.„Szczerze przyznam, że gdy zabieram się do mówienia o Maryi, mam w sobie sprzeczne uczucia – z jednej strony nie mam najmniejszej ochoty opowiadać o naszej relacji, z drugiej strony natomiast mam w sobie ogromne pragnienie podzielania się tym, jak niesamowitą kobietą jest Maryja i jak wiele dla mnie znaczy. Nie przeszkadza mi, że mogę narazić się na śmieszność. Miriam jest dla mnie kimś tak wyjątkowym, że mimo to chcę o niej godzinami opowiadać i opowiadać – otwarcie wyznaje o. Adam Szustak. I dodaje: „Miriam to zapis Jej niezmordowanego znajdowania mnie na krańcach świata oraz mojego ciągłego uczenia się Jej sposobów szukania Boga.
Więcej
Zwiń
Opis wydawcy:

Przedkawowy pandowo-filozoficzno-śmieszno-filmowy codziennik motywacyjny to książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej – jak mawia o. Adam „dobrzej” – można przeżyć każdy dzień. Złapać zdrowy dystans do siebie i innych, radzić sobie z trudnościami, jednocześnie pamiętając o tym, co ważne.

Czym jest codziennik i jak go używać?

Codziennik to sama esencja, wyciąg tego co najlepsze z „gadanka”, które przez cały rok prowadził o. Adam na vlogu „Szusta Rano”. Codzienną dawkę energii, pozytywnego „kopniaka” można uzyskać poprzez przeczytanie kilku akapitów, zajmuje to dokładnie dwie minuty, a chodzić z dobrą myślą można cały dzień. Chcesz być „dobrzejszy” – łap za codziennik „Szusta Rano”.

Od Autora:

„Jak każdy człowiek mam swoich ulubieńców, do których słów sięgam częściej, od których się czegoś uczę.
Więcej
Zwiń
W książce “Jestem Nikim” o. Adam, opowiadając historię Jozuego, odpowiada na pytania:

Dlaczego trzeba stać się nikim, żeby Twoje życie zmieniło się w sposób, który przerośnie Twoje oczekiwania?
W jaki sposób zburzyć mur zagradzający nam wejście do pełni i obfitości życia?
Pan Bóg przez to chce umieścić Cię w miejscu dla Ciebie najlepiej dobranym.

Ojciec Adam dzieli się także świadectwem swojego nawrócenia i pełnego zaskakujących zwrotów akcji życia, które dziś nazywa autentycznym doświadczeniem zbawienia.
Zbawienie jest dostępne tu i teraz dla każdego! Historia Jozuego nie jest opowieścią sprzed tysięcy lat. Ona dzieje się dziś. Zbawienie może zadziać się w nas właśnie teraz. Bóg nie musi czekać, aż będziemy bardziej gotowi. On teraz chce do nas przyjść i chce powtórzyć całą tę historię. Bóg wszystko robi Słowem. Tylko tego nam potrzeba – trzeba nam spotkać się z Bogiem, by On mógł wypowiedzieć do nas Słowo, które nas wreszcie uwolni.
Więcej
Zwiń