Acer Nitro 5 Black Friday - najlepsze oferty

Acer Nitro 5 Black Friday z okazji Black Friday już od 899,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Black Friday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 667 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis Niech moc będzie z TobąDzięki mocy i wydajności procesora AMD Ryzen™ 5 z kartą graficzną GeForce GTX 1650 zawładniesz światem gier. Dysk SSD M.2 PCIe i pamięć RAM DDR4 gwarantują maksymalną szybkość i ogromną ilość miejsca. Duża pojemność akumulatora zapewnia dłuższy okres eksploatacji. Praca i gry nie będą już dla Ciebie wyzwaniem, z takimi podzespołami, graj i wygrywaj z Acer Nitro 5. Zachowaj zimną krew pod ostrzałem Gdy praca w ciężkich warunkach wymaga dodatkowej mocy, dwa wentylatory, technologia Acer CoolBoost™ oraz podwójny porty wylotowy stają na wysokości zadania. Technologia CoolBoost™ zwiększa prędkość wentylatora o 10%, a chłodzenie procesora i procesora graficznego – o 9% w porównaniu z trybem automatycznym. Technologia NitroSense umożliwia monitorowanie systemu i zarządzenie nim w czasie rzeczywistym – kontroluje m.in. temperaturę oraz szybkość wentylatora.
Więcej
Zwiń
Laptop o przekątnej 15.6 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i5-10300H o częstotliwości 2.5 - 4.5 GHz, pamięć RAM DDR4 o wielkości 8 GB. Dysk SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna to NVIDIA GeForce RTX 2060. Brak systemu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Acer Nitro 5 Black Friday