Acer Aspire Switch - najlepsze oferty

Najlepsze urządzenie 2 w 1 jakie jest obecnie dostępne na rynku. Lekkie, wydajne, mocowanie na magnesy i doskonały ekran.
Aspire Switch to laptop 2w1 tajwańskiego producenta, którego premiera miała miejsce w 2014 roku. To urządzenie jest dostępne w wersji 10 i 11 cali, ekran Full HD (1920 x 1200) zapewnia ostrość i żywe kolory. Dzięki wykorzystaniu technologii IPS2 oferuje niesamowicie szeroki kąt patrzenia. Matryca została pokryta szkłem Gorilla Glass 3 co zapewnia najlepszą ochronę przed zarysowaniem. Sercem laptopa został procesor Intel Atom, który umożliwa swobodne przechodzenie między trybem pracy laptop a tablet. Wszytskie prace niezależnie od tego, czy jest to domowa rozrywka czy operacje biznesowe z wykorzystaniem tego urządzenia dostarczą użytkownikom niezapomnianych wrażeń. Obudowa została wykonana ze szczotkowanego aluminium a użycie nanotechnologii pozwala na szeroki wybór ekologicznych obudów. Acer Switch jest bardzo mobilny waży tylko 1,17kg w jego grubość nie przekraca 9mm. Jeśli szukasz idealnego urządzenia 2w1 dla siebie sprawdź ofertę Taniomani a szczególnie laptopy 2w1 firmy Acer.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
';

Wszechstronne zmienianie kształtu
Doskonale zaprojektowany zawias Acer Snap Hinge™ 2 umożliwia odłączanie i podłączanie klawiatury za pomocą prostego pociągnięcia lub wepchnięcia. Bezproblemowo przełączysz urządzenie w jeden z czterech przydatnych trybów pracy: notebook, tablet, tryb złożony lub wyświetlacz.

Zachwycające wzornictwo, które ustanawia nowe trendy
Aspire Switch 10 E jest dostępny w szerokiej gamie modnych kolorów, które doskonale współgrają z jego dynamicznym kształtem i eleganckim wykończeniem, tworząc wspaniale wyglądające urządzenie. Wybierz kolor dopasowany do Ciebie i patrz, jak znajomi zielenieją z zazdrości.

Wszechstronny twórca
Procesor Intel® Atom™ x5 “Cherry Trail”1 oferuje lepszą grafikę i wydajność podczas gry, a także imponującą oszczędność energii. Urządzenie 2 w 1 z systemem Windows 10 i wyposażone w Continuum umożliwia automatyczne przełączanie interfejsu użytkownika z trybu tabletu w tryb laptopa.
Więcej
Zwiń
Najlepsze urządzenie 2 w 1 jakie jest obecnie dostępne na rynku. Lekkie, wydajne, mocowanie na magnesy i doskonały ekran.