Acer Aspire One - najlepsze oferty

Ogólnie działa itd, ale wtyczka przy komputerze nie siedzi dobrze i często niewielkie poruszenie komputera powoduje wypięcie się kabla, a co za tym idzie wiadomo..
Acer Aspire One na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4871 produktów - zobacz najlepsze oferty
';
Oryginalny zasilacz marki Green Cell Perfekcyjnie kompatybilny zasilacz sieciowy wykonany z wysokiej jakości materiałów, zawierający certyfikowane części firmy Green Cell. Gwarantuje bezpieczeństwo zasilania i pracy Twojego laptopa. pełna zgodność sprzętowa jakość oryginału dokładne wykończenie świeżo wyprodukowany Dedykowany zasilacz do Twojego modelu laptopa Bezpieczniejsze i trwalsze rozwiązanie od uniwersalnych zamienników. Dokładne parametry Zasilacze Green Cell oferują niemal idealne napięcie i natężenie, co pozwala na zasilanie nawet bardzo wrażliwego sprzętu. Ochrona przed zwarciem W chwili wykrycia zagrożenia zwarciem automatycznie odcina układ elektroniczny. Odporność na temperaturę Kontrola temperatury chroni sprzęt przed przegrzaniem. Kabel zasilający W zestawie znajduje się kabel do gniazdka EU. Gwarancja 24 miesięce Dodatkowo baterie Green Cell posiadają 1 miesiąc gwarancji Door2Door.
Więcej
Zwiń
  • Markowa bateria - gwarancja wysokiej jakości
  • Pojemność 4400mAh (49Wh)
  • Napięcie 11.1V
Pełny opis produktu jest dostępny na stronie sklepu internetowego.
Ogólnie działa itd, ale wtyczka przy komputerze nie siedzi dobrze i często niewielkie poruszenie komputera powoduje wypięcie się kabla, a co za tym idzie wiadomo..