A 10000 - najlepsze oferty

A 10000 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Suplement Swanson Beta Carotene zawiera beta karoten- naturalny kartenoid. Beta karoten to silny antyoksydant wspomagający działanie organizmu - niszczy wolne rodniki zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Przekształcony przez organizm beta-karoten to naturalna prowitamina A. Dlatego też Swanson Beta-Carotene stosowany regularnie działa odmładzająco, poprawia wygląd skóry, poprawia wzrok i oczyszcza organizm. Beta carotene firmy Swanson to idealny suplement prozdrowotny dla każdego. Zalety prozdrowotnej odżywki Swanson Beta-karoten w kapsułkach: silny antyoksydant, naturalna prowitamina A, działa odmładzająco, preparat niszczy wolne rodniki, chroni włókna kolagenowe przed niszczeniem, suplement wspomaga proces widzenia oraz zapobiega powstawaniu tzw. „kurzej ślepoty”, uczestniczy w wielu procesach biochemicznych w organizmie.

Beta karoten jest jednym z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów.
Więcej
Zwiń
Informacje o produkcie - AMD Ryzen 5 3600 3,6 GHz (Matisse) Socket AM4 - Box AMD Ryzen 5 3600 z rodziny procesorów Matisse ma 6 rdzeni CPU oparte na „2” Zen architekturze . Po „Zen” i „Zen +” jest to trzecia generacja mikroarchitektury Zen, która dzięki zaawansowanej produkcji 7-nanometrowej oferuje nie tylko przyzwoity wzrost częstotliwości taktowania, a tym samym wydajność, ale także nowoczesne nowe funkcje. W połączeniu z chipsetem AMD X570, Ryzen 5 3600 obsługuje dwukrotnie standard PCI Express 4.0 w porównaniu do swojego poprzednika . Wszystkie procesory Ryzen 3000 korzystają ze sprawdzonej platformy AM4 i są w stanie działać na starszych chipsetach. AMD Ryzen 5 3600 w skrócie: 6 rdzeni „Zen 2” o mocy cieplnej tylko 65 W (TDP) 12 wątków dzięki Simultaneous Multithreading (SMT) Bardzo wysoka jedno- i wielo-rdzeniowa wydajność Podstawowy zegar Turbo 3,6 GHz i 4,2 GHz z Precision Boost 2 Niezwykle szybki interfejs PCI Express 4.
Więcej
Zwiń
Informacje o produkcie - Ryzen 7 3700X 3,6 Ghz (Matisse) Socket AM4 - Box AMD Ryzen 7 3700X z rodziny procesorów Matisse posiada 8 rdzeni procesorów opartych na architekturze "Zen 2". Po "Zen"; i "Zen+" jest to trzecia generacja mikroarchitektury Zen, która dzięki zaawansowanej produkcji 7-nanometrów oferuje nie tylko przyzwoity wzrost prędkości zegara, a co za tym idzie wydajności, ale także nowe, nowoczesne funkcje. W połączeniu z chipsetem AMD X570, Ryzen 7 3700X obsługuje standard PCI Express 4. 0, który jest dwa razy szybszy niż jego poprzednik. Wszystkie procesory Ryzen 3000 wykorzystują sprawdzoną platformę AM4 i mogą pracować na starszych chipsetach. AMD Ryzen 7 3700X w skrócie: 8 rdzeni „Zen 2” o mocy cieplnej tylko 65 W (TDP) 16 wątków dzięki Simultaneous Multithreading (SMT) Bardzo wysoka jedno- i wielo-rdzeniowej wydajność Podstawowy zegar 3,6 GHz i 4,4 GHz Turbo z Precision Boost 2 Niezwykle szybki interfejs PCI Express 4.
Więcej
Zwiń

Opinie - A 10000