A 10000 - najlepsze oferty

Procesor naprawdę wart każdych pieniędzy. Przesiadłem się z i5 4 generacji więc jest to przepaść :) Nie żałuję wydanych pieniędzy!
A 10000 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nowa, trzecia generacja procesorów AMD Ryzen Układy CPU Ryzen 3000 zostały ulepszone pod kątem wydajności i efektywności energetycznej. Rezultatem tego są jeszcze lepsze, mocniejsze urządzenia, dostosowane do pracy na najwyższych obrotach, w każdych warunkach. Procesory dla graczy Wiele rdzeni, wiele wątków i bardzo wysokie taktowanie – wszystko to gwarantuje jeszcze wyższą wydajność AMD Ryzen 5, dostosowaną do obsługi wszystkich najnowszych gier z segmentu AAA. Obsługa VR Wirtualna rzeczywistość gwarantuje nieznane dotąd doświadczenia. Procesory AMD Ryzen pozwolą na wykorzystanie pełnego potencjału tej technologii. Propozycja dla streamerów Chcesz jednocześnie grać i prowadzić transmisję online? Nowe procesory AMD Ryzen 5 stworzą warunki, które Ci to wszystko umożliwią! Moc tworzenia Zwiększona wydajność procesorów pozwala na jeszcze skuteczniejszą pracę z użyciem narzędzi programistycznych i projektowych.
Więcej
Zwiń
Informacje o produkcie - AMD Ryzen 9 3900X 3,8 Ghz (Matisse) Socket AM4 - Box AMD Ryzen 9 3900X z rodziny procesorów Matisse posiada 12 rdzeni procesorów opartych na architekturze "Zen 2". Po "Zen" i "Zen+" jest to trzecia generacja mikroarchitektury Zen, która dzięki zaawansowanej produkcji 7-nanometrów oferuje nie tylko przyzwoity wzrost prędkości zegara, a co za tym idzie wydajności, ale także nowe, nowoczesne funkcje. W połączeniu z chipsetem AMD X570, Ryzen 9 3900X obsługuje standard PCI Express 4. 0, który jest dwa razy szybszy niż jego poprzednik. Wszystkie procesory Ryzen 3000 wykorzystują sprawdzoną platformę AM4 i mogą pracować na starszych chipsetach. AMD Ryzen 9 3900X w skrócie: 12 rdzeni „Zen 2” z zaledwie 105 watów mocy cieplnej (TDP) 24 wątki dzięki Simultaneous Multithreading (SMT) Bardzo wysoka jedno- i wielo-rdzeniowa wydajność Zegar podstawowy 3,8 GHz i 4,6 GHz Turbo z Precision Boost 2 Niezwykle szybki interfejs PCI Express 4.
Więcej
Zwiń

Opinie - A 10000

Procesor naprawdę wart każdych pieniędzy. Przesiadłem się z i5 4 generacji więc jest to przepaść :) Nie żałuję wydanych pieniędzy!