A 1000 - najlepsze oferty

A 1000 już od 15 zł ✅ Sprawdź najnowsze produkty na Taniomania.pl ✅ Zostaw swoją opinię o sklepie lub produkcie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
SOLIDNY AKUMULATOR
PRZYSTĘPNA CENA

Akumulatory Niuton HD to seria przeznaczona do pojazdów ciężarowych i rolniczych o standardowym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

Jeśli używasz swojego pojazdu na co dzień oraz cenisz sobie niezawodność, to akumulator Niuton HD będzie idealnym wyborem.

Dzięki zastosowaniu technologi wapniowej, akumulator charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami prądowymi, a także ma status akumulatora bezobsługowego.

Niuton HD to akumulator przystosowany do pracy w trudnych warunkach, dzięki specjalnej technologii mocowania pakietów - akumulator ma zwiększoną odporność na wibracje.

Akumulator bezobsługowy
Nie ma potrzeby uzupełniania elektrolitu przez cały okres eksploatacji.
Więcej
Zwiń
Nowa, trzecia generacja procesorów AMD Ryzen Układy CPU Ryzen 3000 zostały ulepszone pod kątem wydajności i efektywności energetycznej. Rezultatem tego są jeszcze lepsze, mocniejsze urządzenia, dostosowane do pracy na najwyższych obrotach, w każdych warunkach. Procesory dla graczy Wiele rdzeni, wiele wątków i bardzo wysokie taktowanie – wszystko to gwarantuje jeszcze wyższą wydajność AMD Ryzen 5, dostosowaną do obsługi wszystkich najnowszych gier z segmentu AAA. Obsługa VR Wirtualna rzeczywistość gwarantuje nieznane dotąd doświadczenia. Procesory AMD Ryzen pozwolą na wykorzystanie pełnego potencjału tej technologii. Propozycja dla streamerów Chcesz jednocześnie grać i prowadzić transmisję online? Nowe procesory AMD Ryzen 5 stworzą warunki, które Ci to wszystko umożliwią! Moc tworzenia Zwiększona wydajność procesorów pozwala na jeszcze skuteczniejszą pracę z użyciem narzędzi programistycznych i projektowych.
Więcej
Zwiń

Opinie - A 1000