A 100 - najlepsze oferty

A 100 już od 15 zł ♥ Zobacz produkty na Taniomanii. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Akumulator jest fabrycznie nowy, wyprodukowany w Europie przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców oraz najnowocześniejszych światowych technologii akumulatorów włączają w to technologię Ca/Ca. Akumulatory marki SPECBAT są obecne nie tylko w Polsce, ale także na innych rynkach światowych, włączają w to południowo-amerykańskie i azjatyckie. Produkty marki Specbat to nowoczesne rozwiązania zapewniające bardzo dobre walory techniczne oraz odpornościowe. Akumulatory SPECBAT to akumulatory klasy standard o podwyższonych parametrach startowych. To sprawdzony produkt, odpowiadający pod względem technicznym dzisiejszym, wysokim wymaganiom. Znakomicie sprawdzają się w samochodach o standardowym wyposażeniu.
Więcej
Zwiń
Wyjątkowo korzystny stosunek jakości do cenyFirma BATCAR jest wyłącznym dystrybutorem akumulatorów rozruchowych marki ASFIN na terenie całej Polski. Konstrukcja i parametry akumulatorów tej marki gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność w czasie eksploatacji, przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo korzystnej relacji ceny do jakości. Akumulatory marki ASFIN wykonane są w technologii wapniowej Ca/Ca, co zapewnia rozruch w każdych warunkach pogodowych. Absolutnie świeży produkt bez długiego przechowywania. Dane techniczne akumulatora Pojemność (Ah) 100 Napięcie (V) 12 Prąd rozruchu (A [EN]) 800 Układ biegunów plus po prawej stronie Rodzaj biegunów 1 Magiczne Oczko Tak Mocowanie B13 (Rant) Blok L5 Długość 353 mm Szerokość 175 mm Wysokość 195 mm Waga 21 kg
Więcej
Zwiń
Akumulatory MARINA koreańskiej firmy DTR Automotive to specjalistyczne baterie głębokiego rozładowania z przeznaczeniem do łodzi i kamperów. Cechy charakterystyczne akumulatorów:- płyty przystosowane do wielokrotnych startów i wysokiej cykliczności pracy gwarantujące długi okres życia baterii.- ramki i siatki wykonane z jednej części metodą punchingową - użyty stop cynowo-wapniowy zapobiegający korozji a także gwarantujący dużo niższe samorozładowanie. - zoptymalizowany wzór siatki pomagający w szybkiej transmisji energii elektrycznej i szybszym ładowaniu baterii.- specjalne (cieńsze) płyty wykonane z materiału aktywnego o wysokiej gęstości z dodatkiem 4BS-Seed gwarantującym silną przyczepność materiału aktywnego do siatki a także stabilną wydajność w pracy cyklicznej.- separatory kopertowe niskiej rezystancji.- wzmocniona skrzynka akumulatora klejona klejem na gorąco.
Więcej
Zwiń

Opinie - A 100