7Se - najlepsze oferty

Dobry aczkolwiek za drogi produkt jak na to co oferuje. Według mnie można kupić w tych pieniądzach coś lepszego
7se na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 63705 produktów - zobacz najlepsze oferty
Podwójny aparat 13 Mpix + 2 Mpix
Korzystając z trybu szerokiej przysłony, smartfon bez większego wysiłku uchwyci żywe piękne obrazy, a do tego stworzy efekt „bokeh”, czyli zmodyfiuje tło poprzez jego rozmycie.

Idealne selfie
Aparat tonuje selfie, rozświetla zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia, a także ręczne i automatyczne reguluje tryb portretowy.

Zmień swój wygląd
Obiektyw HUAWEI AR, zainstalowany w przedniej kamerze umożliwia zmianę tła. Dzięki temu jedno zdjęcie można modyfikować na wiele sposobów.

Odblokuj swój smartfon za pomocą twarzy
Funkcja Face Unlock umożliwia odblokowanie smartfona poprzez szybkie i bezpieczne skanowanie rysów Twojej twarzy.

Lepszy wyświetlacz
HUAWEI Y7 Prime 2018 posiada ekran panoramiczny FullView o przekątnej 5.99”.
Więcej
Zwiń
Y6 2018 Prime Poszerz swoją wizjęHUAWEI Y6 Prime 2018, posiada panoramiczny wyświetlacz FullView o przekątnej 5,7 i proporcjach 18:9. Rozdzielczość ekranu wynosi 1440 x 720. Dzięki temu wyświetlane na nim obrazy są rzeczywiste, żywe i w świetnej jakości.Nowoczesne pięknoDelikatnie zaokrąglone krawędzie wyświetlacza (2,5D) płynnie łączą się z ramkami i obudową smartfona.Rozkoszuj się dźwiękiemHUAWEI Y6 może odtwarzać więcej dźwięków (nawet o 78 %). Dodatkowo funkcja HUAWEI Histem może zoptymalizować brzmienie, naśladując różne warunki, w jakich odtwarzana jest muzyka, np. w teatrze lub sali koncertowej.Rock & rollRozkręć imprezę z przyjaciółmi w dowolnym miejscu i czasie. Możesz łączyć się z innymi smartfonam i odtwarzać tę samą muzykę jednocześnie.*Funkcje te dostępne są tylko po aktualizacji HOTA. Interfejs pokazany jest tylko w celach informacyjnych. Rzeczywisty interfejs może się różnić.Baw się jak gwiazda rockaŚwietną zabawę oferuje tryb karaoke.
Więcej
Zwiń
SERUM DO RZĘS Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.Bimatoprost aktywnie działa podczas całego cyklu życia rzęs: zwiększając ich długość i grubość zwiększając ich liczbę wzmacniając je oraz dbając o ich kondycję pogłębiając ich kolorSposób użycia: Do preparatu dołączony jest pędzelek – aplikator. Za jego pomocą nałóż serum jednym pociągnięciem, na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż górnej linii rzęs.
Więcej
Zwiń

Opinie - 7Se

Dobry aczkolwiek za drogi produkt jak na to co oferuje. Według mnie można kupić w tych pieniądzach coś lepszego