370Z - najlepsze oferty

370Z na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5501 produktów - zobacz najlepsze oferty
Siatka przeznaczona do bagażnika dedykowana: Nissan 370Z Coupe od 2009 K227 oraz innych aut o podobnym rozstawie zaczepów
Układanka magnetyczna Ciało Człowieka francuskiej marki Janod to układanka edukacyjna, która nauczy Twoje dziecko budowy ludzkiego ciała w 11 językach (m.in. angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim). Dzięki grze dziecko pozna nazwy części ciała, organów, kości i mięśni. Zestaw zawiera: magnetyczną tablicę, 18 kart pomocniczych z zaznaczonymi częściami ciała w różnych językach, 76 magnetycznych elementów ciała oraz drewniany wskaźnik.Gra nie posiada kart w języku polskim. Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Zapraszamy do przeczytania recenzji na stroniehttp://www.maluszkoweinspiracje.pl/2015/05/rozwijamy-przez-zabawe-ukadanka-ciao.html
Więcej
Zwiń
Intuicyjne sterowanie temperaturą
Wyjątkowo szeroki oraz intuicyjny regulator temperatury reagujący na przesuwanie palcem w modelu płyty indukcyjnej Samsung NZ3000 umożliwia szybki i precyzyjny wybór temperatury. Wystarczy dotknąć i przesunąć palcem po diodowym potencjometrze. aby natychmiast włączyć lub zmienić poziom grzania w każdej strefie gotowania – to tylko jeden prosty ruch. Ze względu na fakt. że regulator ten jest niemal dwukrotnie szerszy niż standardowe. użytkownik może bardzo precyzyjnie wybrać moc grzewczą.

Wyłączanie jednym dotknięciem
Funkcja Quick Stop (szybkiego zatrzymywania). którą oferuje płyta Samsung NZ3000 pozwoli zapobiec niejednemu wypadkowi podczas gotowania. Jednym dotknięciem umożliwia natychmiastowe wyłączenie strefy gotowania. zapobiegając kipieniu zawartości garnka na płytę lub przypaleniu jedzenia. Jeśli trzeba nagle wyjść z kuchni. funkcja Quick Stop gwarantuje.
Więcej
Zwiń