365 X 5 - najlepsze oferty

365 x 5 na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
CERSANITMODUOto funkcjonalne rozwizania zarwno do maej azienki, jak iduej rodzinnej azienki.

Zapro awangardowe wzornictwo prosto do swojej azienki! Umywalki o oryginalnych i organicznych formach to propozycje wrcz idealne dla wszystkich znudzonych monotoni i szukajcych nietuzinkowych rozwiza dla swojego wntrza. W portfolio Cersanit znajdziemy umywalki w nieregularnych ksztatach, ktre moemy dowolnie obraca i ustawia, dopasowujc je do wymarzonej aranacji. To propozycje, ktre inspiruj do tworzenia niepowtarzalnej stylistyki oraz rozbudzaj wyobrani, a take wprowadz do przestrzeni azienkowej zupenie now energi.
Więcej
Zwiń
ELITA FIONA umywalka nablatowa 48 cmUmywalka nablatowaUmywalka zamontowana na blacie to połączenie elegancji oraz funkcjonalności. Wybierając takie rozwiązanie, zyskujemy dużą, wygodną powierzchnię wokół umywalki, na której można ustawić wiele akcesoriów. Dzięki temu wszystko co jest niezbędne podczas codziennej toalety zawsze będzie w zasięgu ręki. Jest to idealne rozwiązanie do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. 2 lata gwarancji Okres gwarancji na produkty ceramiczne firmy ELITA wynosi 2 lata.Główne cechy:- kolor: biały- materiał: ceramika sanitarna- montaż: nablatowa- kształt: zaokrąglona- otwór na baterię- otwór przelewowyDane techniczne:- długość: 480 mm- głębokość: 365 mmElementy wyposażenia takie jak syfon, korek spustowy i baterię należy zakupić oddzielnie.
Więcej
Zwiń
Cerastyle to turecka marka ceramiki łazienkowej z ponad 20 letnią tradycją, która po latach szybkiego rozwoju jest jedną z najważniejszych na świecie. Na sukces marki składa się świadomość zmieniających się trendów na rynku wyposażenia łazienek oraz systematyczna praca zespołu profesjonalistów w celu ciągłego ulepszania powstających produktów.

Umywalka OLINDA

50 cm

- wymiary dokładne: 50 x 36,5 x 7 cm- umywalka do montażu nablatowego- z możliwością zastosowania jako umywalka wpuszczana lub wisząca- kształt prostokątny- 1 otwór na baterię- bez przelewu- kolor biały
- materiał: ceramika

Umywalki ceramiczne są odporne na kamień, rdzę, wysoką temperaturę, działanie większości związków chemicznych a także posiadają dość dużą odporność na zarysowania; łatwo się je czyści, a na ich jasnych powierzchniach wszelkie zacieki są słabo widoczne.
Więcej
Zwiń

Opinie - 365 X 5