3510I - najlepsze oferty

3510I na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 929 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nazwa: Dulcobis
Postać: tabl.dojelit.
Dawka: 5 mg
Opakowanie: 40 tabl.
Skład:
Jedna tabletka dojelitowa zawiera 5 mg bisakodylu ( Bisacodylum ). Substancje pomocnicze: laktoza 33,2 mg, sacharoza 23,4 mg.

Wskazania:
Krótkotrwałe, objawowe leczenie zaparć. W przygotowaniu do badań diagnostycznych, w leczeniu przed i pooperacyjnym, w stanach wymagających ułatwienia defekacji.

Przeciwwskazania:
Dulcobis jest przeciwwskazany u pacjentów z niedrożnością jelit, z ostrymi stanami w obrębie jamy brzusznej, w tym z zapaleniem wyrostka robaczkowego, ostrymi chorobami zapalnymi jelit oraz z silnymi bólami brzucha z towarzyszącymi mdłościami i wymiotami, które mogą być objawem poważnych chorób. Dulcobis jest również przeciwwskazany w stanach ciężkiego odwodnienia oraz u pacjentów ze znaną nadwrażliwością na bisakodyl lub jakikolwiek inny składnik produktu.
Więcej
Zwiń
Oferowane przez sklep internetowy Apteka w Sieci InVag kapsułki utrzymują równowagę mikrobiologiczną w obrębie układu moczowo-płciowego kobiet i przeciwdziałają rozwojowi zakażeń. Postać: Kapsułki dopochwowe twarde Opakowanie zawiera: 7 sztuk kapsułek Skład: 1 kapsułka zawiera nie mniej niż 109 CFU bakterii kwasu mlekowego: 25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B, 50% Lactobacillus gasseri 57C Działanie: utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w obrębie układu moczowo-płciowego i zapobieganie rozwojowi zakażeń wywoływanych przez chorobotwórcze drobnoustroje. Bakterie zawarte w preparacie kolonizują nabłonek pochwy i w krótkim czasie pomagają odbudować jej mikroflorę. Probiotyk zwiększa ogólną liczbę dobroczynnych bakterii Lactobacillus w pochwie, obniża poziom skali Nugenta oraz utrzymuje długotrwałe efekty odbudowy flory układu moczowo-płciowego.
Więcej
Zwiń

Opinie - 3510I