3510I - najlepsze oferty

3510I na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1983 produkty - zobacz najlepsze oferty
Nazwa: Dulcobis
Postać: tabl.dojelit.
Dawka: 5 mg
Opakowanie: 40 tabl.
Skład:
Jedna tabletka dojelitowa zawiera 5 mg bisakodylu ( Bisacodylum ). Substancje pomocnicze: laktoza 33,2 mg, sacharoza 23,4 mg.

Wskazania:
Krótkotrwałe, objawowe leczenie zaparć. W przygotowaniu do badań diagnostycznych, w leczeniu przed i pooperacyjnym, w stanach wymagających ułatwienia defekacji.

:
Dulcobis jest przeciwwskazany u pacjentów z niedrożnością jelit, z ostrymi stanami w obrębie jamy brzusznej, w tym z zapaleniem wyrostka robaczkowego, ostrymi chorobami zapalnymi jelit oraz z silnymi bólami brzucha z towarzyszącymi mdłościami i wymiotami, które mogą być objawem poważnych chorób. Dulcobis jest również przeciwwskazany w stanach ciężkiego odwodnienia oraz u pacjentów ze znaną nadwrażliwością na bisakodyl lub jakikolwiek inny składnik produktu.
Więcej
Zwiń
Nazwa: inVag
Postać: kaps.dopochw.twarde
Dawka: -
Opakowanie: 7 kaps.
Skład:

1 kapsułka zawiera nie mniej niż 109 CFU bakterii kwasu mlekowego: 25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B, 50% Lactobacillus gasseri 57C.

Wskazania:

inVag stosuje się u kobiet w celu przywrócenia lub uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy i utrzymania właściwego pH pochwy. Lek inVag zaleca się stosować:

- wspomagająco w leczeniu stanów zapalnych pochwy w tym również upławów

- w zapobieganiu infekcjom układu moczowo- płciowego,

- w trakcie i po leczeniu dopochwowymi lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi, przeciwgrzybiczymi,

- profilaktycznie, kiedy dochodzi do zaburzenia równowagi flory pochwy.

:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Więcej
Zwiń