3510I - najlepsze oferty

3510I na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 957 produktów - zobacz najlepsze oferty
Informujemy, że na stronie Amazon.de akceptowane są płatności tylko kartą kredytową.

JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZON

Dual Band na telefon komórkowy, kolor niebieski i niebieski, WAP, gro & # 223; ma vollgra fik wyświetlacz, MMS, Java TM-gry, indywidualnych kolorową displ. Tło, polifoniczne zadzwoni & # 246; NE, czas rozmów do 4 godzin i 30 minut, czas czuwania do 13 dni, waga 106 G
Więcej
Zwiń
Nazwa: Dulcobis
Postać: tabl.dojelit.
Dawka: 5 mg
Opakowanie: 40 tabl.
Skład:
Jedna tabletka dojelitowa zawiera 5 mg bisakodylu ( Bisacodylum ). Substancje pomocnicze: laktoza 33,2 mg, sacharoza 23,4 mg.

Wskazania:
Krótkotrwałe, objawowe leczenie zaparć. W przygotowaniu do badań diagnostycznych, w leczeniu przed i pooperacyjnym, w stanach wymagających ułatwienia defekacji.

Przeciwwskazania:
Dulcobis jest przeciwwskazany u pacjentów z niedrożnością jelit, z ostrymi stanami w obrębie jamy brzusznej, w tym z zapaleniem wyrostka robaczkowego, ostrymi chorobami zapalnymi jelit oraz z silnymi bólami brzucha z towarzyszącymi mdłościami i wymiotami, które mogą być objawem poważnych chorób. Dulcobis jest również przeciwwskazany w stanach ciężkiego odwodnienia oraz u pacjentów ze znaną nadwrażliwością na bisakodyl lub jakikolwiek inny składnik produktu.
Więcej
Zwiń

Opinie - 3510I