307 Sw - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
307 Sw na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 391 produktów - zobacz najlepsze oferty
Djeco to francuski producent niebanalnych zabawek i akcesoriów dziecięcych. Markę cechuje doskonałe wzornictwo, estetyka wykonania i wysoka jakość materiałów. Gry Djeco zapewniają świetną zabawę zarówno dzieciom jak i im rodzicom.

Cel gry: pracując razem, aby bezpiecznie doprowadź 3 małe świnki do domku z cegły (który najpierw musi zostać wybudowany przez graczy) zanim wilk będzie w stanie je złapać.

Zawartość pudełka: plansza, 3 różnokolorowe figurki świnek, 1 figurka wilka, 1 garnek do gotowania (dla świnek), 3 kostki go gry w różnych kolorach, każdy pasujący do koloru świnki (ponumerowane 1, 2 i 3, oraz każda z kostek zawiera jeden rysunek domku i dwie postacie wilka), 1 „domek z cegły” do budowania, składający się z czterech części.

Ilość graczy: 2-4

Wiek: 5-9 lat
Więcej
Zwiń
Obraz trójwymiarowy Święta Rodzina w kształcie prostokąta.Obraz posrebrzany, warstwa srebrna nakładana jest metodą dyfuzyjną na całej powierzchni obrazka (laminowanie).Zewnętrzna warstwa srebra zabezpieczona jest specjalnym lakierem ochronnym, dzięki któremu na długi okres czasu zachowa ona swój blask.Obrazek do postawienia.Wspaniały prezent na wiele okazji.Dostępne wymiary w cm: 23x40.
Więcej
Zwiń

Opinie - 307 Sw

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.