300M - najlepsze oferty

Niszczarka tnie na tak małe ścinki, że nie sposób odtworzyć dokumentu, co może być ważne przy niszczeniu poufnych danych. Cicha i nie zacina się, więc jej używanie to czysta przyjemność. Ogólnie polecam.
300M na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 53893 produkty - zobacz najlepsze oferty
Dzięki automatycznemu podajnikowi niszczarki Auto+ 300M możesz włożyć nawet 300 kartek A4 jednorazowo, a urządzenie sprawnie i cicho je zniszczy. Ta zaawansowana niszczarka dla średnich biur posiada samooczyszczające się ostrza i pojemnik na ścinki o pojemności 40 litrów mieszczący 500 pociętych kartek A4. Niszczarka tnie dokumenty na ścinki mikro 2x15 mm, tnąc je do standardu bezpieczeństwa P-5 wraz z zszywkami i spinaczami biurowymi. Niszczy też płyty CD i karty płatnicze. Model posiada 4-cyfrową blokadę komory podajnika, zapewniającą bezpieczne niszczenie dokumentów bez konieczności nadzoru.Cechy produktu:Poziom bezp. DIN: 5 (ścinki 2x15 mm).Tnie max.: 8 kartek.Pojemność kosza: 40 litrów.Auto Start/Stop.AutoFeed - podajnik na 300 kartek, które niszczą się automatycznie.Zabezpieczenie przed przegrzaniem.Automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy.Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze, laminowane dokumenty, folie do rzutników.Cofanie papieru.Cicha, tylko 60 dB.
Więcej
Zwiń
Profesjonalna mysz Cougar 300M została stworzona, by zaspokoić nawet największe wymagania graczy, zarówno dotyczące sprzętu, jak i jego wyglądu.

Wbudowany sensor o rozdzielczości od 400 do 4000 DPI sprawia, że mysz jest zawsze tak precyzyjna, jak jest to potrzebne. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość na najwyższym poziomie, a przełączniki OMRON, zastosowane w konstrukcji, gwarantują żywotność co najmniej przez 5 milionów kliknięć.

Cougar 300M posiada 7 ergonomicznie rozmieszczonych przycisków, które można dowolnie zaprogramować, aby dokładnie odpowiadały na potrzeby gracza. Dodatkowym atutem myszy jest konfigurowalne podświetlenie LED, pozwalające na dobranie dowolnego z 16.8 milionów kolorów w celu personalizacji myszy. W pamięci wewnętrznej urządzenia można zapisać do trzech profili ustawień, które można zmieniać przyciskiem na spodzie myszy.

Za zarządzanie myszą odpowiada oprogramowanie Cougar Uix System.
Więcej
Zwiń
Pasek Hirsch Ayrton Performance to połączenie szlachetnej skóry cilęcej połączonej z kauczukiem Hirsch Premium. Hirsch Performance to nowe standardy w funkcjonalności, komforcie noszenia, długości i estetyki użytkowania. Przyjemny w dotyku kauczuk Hirsch Premium dopasowuje się perfoekcyjnie do kazdego typu nadgarstka, a ponieważ nie przylega całą powierzchnią do skóry - zapewnia jej naturalna termowentylację podczas noszenia. Każdy pasek z kolekcji Preformance ma wodoodporność 300M i objęty jest 30-miesięczną gwarancją.
Więcej
Zwiń
Niszczarka tnie na tak małe ścinki, że nie sposób odtworzyć dokumentu, co może być ważne przy niszczeniu poufnych danych. Cicha i nie zacina się, więc jej używanie to czysta przyjemność. Ogólnie polecam.