2K Football - najlepsze oferty

2k football na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 423 produkty - zobacz najlepsze oferty
Football Manager 2018 odznacza się niespotykanym nigdy dotąd realizmem rozgrywki, emocji oraz kontroli, zabierając gracza w miejsca dostępne jedynie w świecie gry, w którym można się zatracić. Mówiąc krótko: to doświadczenie najbliższe wykonywaniu pracy menadżera sportowego w prawdziwym życiu. Mówi się, że piłka nożna to gra opinii. Z opiniami jest tak, że każdy jakąś ma, jednak na boisku liczy się tylko twoja.
Więcej
Zwiń
Opis marketingowy W tym sezonie Football Managera użytkownicy mają do dyspozycji kilka rozbudowanych funkcji: zwiększona aktywność skrzynki odbiorczej o uwagi analityków meczowych oraz zwiększona liczba animacji dotyczących rozgrywanego aktualnie spotkania. Dodatkowo pojawiają się nowe funkcjonalności takie jak: rozwój promocji prowadzonej drużyny przez media społecznościowe, osobiste zasiadanie na ławce rezerwowych oraz tryb meczu gwiazd z możliwością zmierzenia się z prawdziwymi gwiazdami menedżerskimi lub wymyślonymi przez SI.
Produkt Gra
Gatunek Symulacja
Platforma PC
Kategoria wiekowa od 3 lat
Wersja językowa ENPLCZ
Cechy dodatkowe Do aktywacji wymagane jest połączenie z internetem oraz darmowe konto na platformie Steam.
Nośnik DVD
Minimalne wymagania systemowe Windows Vista (SP2)/7 (SP1)/8/8.1/10 (1607 - 32 lub 64-bitowy), MAC X 10.7.5/10.8.5/10.9.5/10.10.5/10.11.6/10.12 (64-bitowy), Steam Ubuntu 12.04.5 LTS Linux (64-bitowy).
Więcej
Zwiń


Przy zakupie gry Football Manager 2018 otrzymasz również darmową kopię gry Football Manager Touch 2018 na komputery z system operacyjnym Windows, Mac i Linux.


Dzięki oficjalnej licencji LOTTO Ekstraklasy, gracze będą mieć dostęp do zdjęć piłkarzy, herbów wszystkich 16 zespołów oraz systemu rozgrywek polskiej ligi.
Mówi się, że piłka nożna to gra opinii. Z opiniami jest tak, że każdy jakąś ma, jednak na boisku liczy się tylko twoja.

Teraz to ty podejmujesz decyzje: od ciebie zależy, kogo kupisz, a kogo sprzedasz i jak będziesz zarządzać budżetem. Oprzesz taktykę na dostępnych zawodnikach, czy znajdziesz nowych i wytrenujesz ich zgodnie z własną wizją? To, kogo wybierzesz do składu, a kogo posadzisz na ławce rezerwowej, wpłynie na harmonię drużyny. Pamiętaj: każda decyzja ma konsekwencje.
Więcej
Zwiń

Opinie - 2K Football