2Cv - najlepsze oferty

2Cv na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2907 produktów - zobacz najlepsze oferty
Grzejniki płytowe - PURMO Ventil Compact Może pracować jako boczno-zalilany lub dolno-zasilany. Purmo Ventil Compact (CV) to pokojowe stalowe grzejniki płytowe z podłączeniem dolnym lub z boku. Stanowią idealne wyposażenie domowej instalacji grzewczej. Te pokojowe grzejniki polecane są jako urządzenia grzewcze montowane w sypialniach, pokojach dziennych, kuchniach. Montaż jest możliwy zarówno na ścianie jako grzejniki wiszące, opcjonalnie można uzyskać grzejniki stojące montując je na podłodze na specjalnych stojakach. Pokojowe grzejniki Purmo posiadają powierzchnie boczne obudowane osłonami oraz powierzchnię górną przykrytą osłoną typu grill. Dostępne są w szerokim zakresie typów i rozmiarów, dlatego łatwo dobrać grzejnik do każdej wielkości pomieszczenia. Grzejniki typu CV wyposażone są w cztery boczne i dwa dolne otwory przyłączeniowe z gwintem wewnętrznym ½″.
Więcej
Zwiń
Wybierz dużą suszarkę do zadań specjalnych Masz długie włosy i często je suszysz? Potrzebujesz solidnej suszarki o większej mocy. Najlepszy będzie duży model, który poradzi sobie nawet z gęstymi włosami. Postaw na suszarkę o dużej mocy Suszarka z silnikiem o mocy 2100 W to idealny wybór dla wymagających. Duża moc urządzenia gwarantuje szybkie i skuteczne suszenie. Wykorzystaj jonizację dla miękkich i zdrowych włosów Suszarka z funkcją jonizacji wytwarza jony ujemne, które znakomicie wpływają na kondycję włosów. Dzięki jonizacji włosy są miękkie i zdrowe, nie elektryzują się i lepiej się układają. Utrwal fryzurę dzięki funkcji zimnego nadmuchu Pod koniec suszenia włącz funkcję zimnego nadmuchu. Strumień chłodnego powietrza idealnie wykończy fryzurę i nada jej ostateczny kształt. Chroń swoje włosy z funkcją Respect Funkcja Respect automatycznie dobiera optymalną kombinację siły nadmuchu powietrza i temperatury, eliminując tym samym uszkodzenia powierzchni włosa.
Więcej
Zwiń
Grzejniki płytowe Purmo Ventil Compact (VC) z podłączeniem dolnym lub bocznym zaprojektowane zostały do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych: pokoi dziennych, sypialni, kuchni. Panele grzewcze osłonięte są z boków płytami ze stalowej blachy walcowanej na zimno, natomiast z góry ażurową osłoną typu grill. Grzejniki Ventil Compact mogą być zawieszane na ścianie lub ustawiane na podłodze przy wykorzystaniu dodatkowych podpórek.Ventil Compact posiadają cztery otwory przyłączeniowe w narożnikach oraz dwa od dołu. Króćce gwintowane są typowym rozmiarem 1/2". Całość standardowo pokrywana jest wielowarstwową powłoką lakierniczą w kolorze śnieżnobiałym. Grzejniki Compact Ventil mogą pracować z czynnikiem grzewczym o temperaturze do 110ºC pod ciśnieniem do 1 MPa (10 bar).Producent zaleca 6 sposobów podłączenia grzejników z serii Ventil Compact: Podłączenie dolne:Przewód zasilający powinien być podłączony do króćca umieszczonego bliżej osi grzejnika, przewód odprowadzający zaś bliżej brzegu.
Więcej
Zwiń