2015 Ford Mustang - najlepsze oferty

2015 Ford Mustang na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wysokiej jakości, bezprzewodowa mysz komputerowa USB na licencji koncernu Ford, model Mustang GT 2015. Kolor: biały Dane Techniczne:- bezprzewodowa mysz komputerowa - transmisja bezprzewodowa 2.4GHz- zasięg działania do 10 metrów- zmienna prędkość kursora 1000/1500/2000 dpi- włącznik/wyłącznik zasilania. - alarm niskiego stanu baterii- funkcja oszczędzania baterii- oficjalny, licencjonowany produkt- wbudowany automatyczny wyłącznik zasilania- włącznik/wyłącznik świateł- rolka Scroll do przybliżania/oddalania, przeglądania stron www- odbiornik USB 1.1/2.0 typu plug and play- gniazdo przechowywania odbiornika USB w myszy- kompatybilna z PC i Mac- zgodna z Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OS X- zasilanie: 1 bateria AA Zapisz Zapisz
Więcej
Zwiń
Ford Mustang (2015)

Lubisz ekstremalne emocje? Jeśli tak to podejmij wyzwanie i staw czoła 400 konnej maszynie, która na ostrych zakrętach nie ma litości. Gdy już zajmiesz miejsce kierowcy, potężna V8 - emka zadba o to abyś wykazał się umiejętnościami. Jego aerodynamiczny wygląd sprawia, że włos jeży się na głowie! Spraw prezent bliskiej Ci osobie w postaci jazdy tym pięknym autem. Gwarantujemy, że każdy facet będzie w siódmym niebie. Warto spełniać marzenia! Nie czekaj i zamów kupon na jazdę Fordem Mustangiem i spróbuj okiełznać jego moc!

Jak wygląda realizacja

Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej. Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.
Więcej
Zwiń