128G Flash Drive - najlepsze oferty

128g flash drive na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 48 produktów - zobacz najlepsze oferty
?Łatwe przenoszenie plików pomiędzy smartfonami i tabletami wyposażonymi w porty USB typu C oraz komputerami klasy PC i Mac. ?Nasz pierwszy podwójny napęd ze złączem USB 3.0 po jednej stronie i odwracalnym USB typu C po drugiej ?Łatwo dostępna pojemność 32 GB* do użycia z urządzeniami kompatybilnymi z USB typu C1 ?Aplikacja mobilna SanDisk Memory Zone2 sprawia, że zarządzanie pamięcią i tworzenie kopii zapasowych jest niezwykle łatwe ?Dwuletnia gwarancja3 PEŁNY OPIS PRODUKTUTeraz możliwe jest łatwe przenoszenie zdjęć, nagrań wideo i plików pomiędzy smartfonami, tabletami i laptopami nowej generacji wyposażonymi w porty USB typu C oraz komputerami klasy PC i Mac.Pamięć USB SanDisk Dual Flash Drive wyposażona została w jedno odwracalne złącze USB typu C i jedno złącze USB 3.0, co umożliwia dalsze korzystanie z plików po aktualizacji sprzętu i udostępnianie ich rodzinie i przyjaciołom korzystającym ze starszych systemów.
Więcej
Zwiń
Gwarancja:wieczysta;Informacje dodatkowe:Kompatybilność USB 2.0 i 3.0;Kod producenta:SDCZ880-128G-G46;Odcień dominujący:czarny;Maksymalna prędkość odczytu (Mb/s):420 MB/s;Maksymalna prędkość zapisu:380 MB/s;Pojemność:128 GB;Seria:SanDisk Extreme Pro;Typ podłączenia:USB 3.1 1gen / USB 3.0;USB OTG:nie;Wymiary:71 x 21 x 11 mm
Więcej
Zwiń
';
Rozmiar danych, które ludzie ze sobą przenoszą bezustannie rośnie, a dla wszystkich żyjących w zawrotnym tempie pamięć USB o wysokiej pojemności stanowi tylko jedną część rozwiązania tego problemu. Pamięć USB 3.0 128 GB o wysokiej prędkości SanDisk Extreme oferuje profesjonalną prędkość odczytu danych do 245 MB/s, umożliwiając przenoszenie plików w ułamku czasu potrzebnego przy wykorzystaniu technologii USB 2.0.
Produkt sprzedawany jest również wraz z oprogramowaniem SanDisk SecureAccess ze 128-bitowym szyfrowaniem3 oraz ochroną hasłem, dzięki któremu możliwe jest zabezpieczenie nawet największych plików tak, aby mogły być łatwo udostępnianie.

Funkcje i zalety
Prędkość zapisu do 45 razy wyższa niż w przypadku zwykłych pamięci USB 2.
Więcej
Zwiń