120Gb Ssd - najlepsze oferty

Używam od dwóch tygodni dopiero ale dało pożądany efekt.
✅ 120Gb Ssd ✅ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1016 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drugie życie Twojego komputeraDzięki zastosowaniu szybkich pamięci NAND flash i kontrolera Phison S11, GOODRAM CX300 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy chcą zamienić archaiczny dysk twardy na nowoczesny SSD i tchnąć tym samym nowe życie w swój komputer.Dobry i stabilnyGOODRAM CX300 to połączenie wydajnych komponentów i stabilnego firmware. Lata doświadczenia umożliwiły nam stworzenie rozwiązania, które jednocześnie oferuje dobrą wydajność oraz niezawodność, dzięki czemu CX300 będzie sprawdzać się przez wiele lat.Łatwa wymiana dyskuGOODRAM CX300 dostępny jest w najpopularniejszym obecnie formacie 2,5”, co umożliwia łatwą migrację z tradycyjnego dysku twardego. Cienka obudowa o grubości jedynie 7 mm pozwala na montaż SSD również w najnowszych laptopach i ultrabookach. W zestawie z każdym dyskiem znajduje się również wkładka dystansująca, umożliwiająca montaż CX300 w komputerach z zatoką 9,5 mm.
Więcej
Zwiń
SSD IRDM oparty jest o sprawdzone i niezawodne rozwiązania – pamięci MLC i kontroler Phison S11. IRDM sprawdzi się zarówno jako pamięć cache jak i główny dysk w komputerach do szerokiego typu zastosowań. SSD IRDM oferuje solidne parametry, osiągając prędkości transferu sekwencyjnego do 550 MB/s dla odczytu i 540 MB/s dla zapisu. Wartość IOPS została wyspecyfikowana na poziomie do 61 000 dla operacji odczytu i 87 000 dla operacji zapisu. Dzięki wykorzystaniu klasycznego formatu 2,5” z interfejsem SATA III, SSD IRDM sprawdzi się w wielu rozwiązaniach, które nie dysponują szybszymi złączami PCI-e. Niezawodne pamięci MLC Konstrukcja SSD IRDM oparta jest o wytrzymałe i wydajne pamięci NAND FLASH w technologii MLC. Są one nawet 10 krotnie bardziej wytrzymałe od pamięci NAND Flash w technologii TLC używanych w standardowych dyskach konsumenckich, gwarantując tym samym wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa danych.
Więcej
Zwiń
Symbol producenta CSSD-F120GBMP500
Nazwa produktu Corsair Force Series™ MP500 120GB M.2 SSD
Producent Corsair
Klasa produktu Dysk twardy - wewnętrzny
Rodzaj dysku SSD ,Solid State Disc, (FLASH memory)
Format szerokości 22.8
Pojemność dysku 120 GB
Pojemność pamięci FLASH 120 GB
Interfejs PCI-E
Pojemność pamięci podręcznej 512 MB
Szybkość odczytu 3000 MB/s
Szybkość zapisu 2400 MB/s
Losowa wartość IOPS (4K) - odczyt 150000
Losowa wartość IOPS (4K) - zapis 90000
Szerokość 22 mm
Wysokość 80 mm
Dodatkowe funkcje
  • S.M.A.R.T. (Self Monitoring Analysis and Reporting Technology)
  • ECC (Error Correction Code)
  • Oprogramowanie Toolbox
  • Advanced hardware LDPC engine

Dodatkowe informacje
  • Kontroler Phison PS5007-E7
  • NVMe PCI Express 3.0 X4
  • Złącze M.2
  • Pamięć podręczna DDR3 DRAM

Więcej informacji www.corsair.com [LINK]
Więcej
Zwiń

Opinie - 120Gb Ssd

Używam od dwóch tygodni dopiero ale dało pożądany efekt.