120Gb Ssd - najlepsze oferty

dysk wart polecenia i swojej ceny, system startuje o niebo szybciej niż ze starego dysku..
✅ 120Gb Ssd ✅ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 822 produkty - zobacz najlepsze oferty
Drugie życie Twojego komputeraDzięki zastosowaniu szybkich pamięci NAND flash i kontrolera Phison S11, GOODRAM CX300 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy chcą zamienić archaiczny dysk twardy na nowoczesny SSD i tchnąć tym samym nowe życie w swój komputer.Dobry i stabilnyGOODRAM CX300 to połączenie wydajnych komponentów i stabilnego firmware. Lata doświadczenia umożliwiły nam stworzenie rozwiązania, które jednocześnie oferuje dobrą wydajność oraz niezawodność, dzięki czemu CX300 będzie sprawdzać się przez wiele lat.Łatwa wymiana dyskuGOODRAM CX300 dostępny jest w najpopularniejszym obecnie formacie 2,5”, co umożliwia łatwą migrację z tradycyjnego dysku twardego. Cienka obudowa o grubości jedynie 7 mm pozwala na montaż SSD również w najnowszych laptopach i ultrabookach. W zestawie z każdym dyskiem znajduje się również wkładka dystansująca, umożliwiająca montaż CX300 w komputerach z zatoką 9,5 mm.
Więcej
Zwiń
Niezawodne pamięci MLC Goodram IRDM został wyposażony w kości MLC. Są one nawet 10-krotnie bardziej wytrzymałe od pamięci NAND Flash w technologii TLC używanych w standardowych dyskach konsumenckich, gwarantując tym samym wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa danych. Uniwersalny format 2,5” ze złączem SATA SSD IRDM dostępny jest w formacie obudowy 2,5" o grubości 7 mm, lecz do zestawu dołączony jest również dystans 2,5mm umożliwiający montaż w każdej wewnętrznej kieszeni sata w laptopie.
Więcej
Zwiń

Opinie - 120Gb Ssd

dysk wart polecenia i swojej ceny, system startuje o niebo szybciej niż ze starego dysku..