1020 Lumia - najlepsze oferty

W miarę solidny, dużo przydatnych funkcji, dosyć dobry aparat/kamera. Jednak trudno, po jednym dniu używania, mieć jakąś miarodajną opinię...
1020 Lumia na Taniomania.pl. Znajdziesz tu wszystko to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie idealna.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 88 produktów - zobacz najlepsze oferty
Estetyczny smukły wygląd Lumia 1020 posiada 4.5 calowy panoramiczny ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 1280 x 768. Taki rozmiar pozwala oglądać materiały wideo, zdjęcia, strony internetowe oraz grać w zaawansowane gry w krystalicznie czystej oprawie. Lekka a zarazem bardzo solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest przyjemna w dotyku i sprawia, że urządzenie wygodnie trzyma się w dłoniach. Łukowaty kształt wysmuklający boki urządzenia i sama grubość zaledwie 10.4 mm powoduje, że smartfon jest niezwykle mobilny, można zabrać go ze sobą wszędzie i używać w każdych warunkach. Centrum multimedialne Model Lumia 1020 posiada zainstalowany system operacyjny Windows Phone 8, który jest intuicyjny w obsłudze, prosty w konfiguracji i charakteryzuje się bogactwem funkcjonalności oraz estetycznym interfejsem graficznym. Dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Dualcore o wydajnym taktowaniu 1.5 Ghz sprawia, że wszystkie zadania wykonuje się niezwykle płynnie i szybko.
Więcej
Zwiń
TELEFONY NOWE - 24 MIESIĄCE GWARANCJI PRODUCENTA
WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23%

Chwile uchwycone tak, jak nigdy dotąd.
Aparat w Nokia Lumia 1020 posiada matryce o rozdzielczości 41 mega pikseli. Dodając do tego technologie PureView oraz optyczną stabilizacje obrazu otrzymujemy parametry jakimi do tej pory nie mógł poszczycić się żaden smartfon .

Profesjonalne zdjęcia.
Masz pełną kontrole nad Twoimi zdjęciami, zmieniając czas otwarcia migawki, balans bieli czy inne parametry, uzyskasz ujęcia na których Ci zależy. Wszystko to ułatwi Ci intuicyjna obsługa programu Nokia Pro Camera.

Smartfon jak żaden inny.
Wszystkie funkcje Windows Phone 8 takie jak pakiet MS Office, wyjątkowe oprogramowaniem od Noki oraz technologia PureView to niezwykłe połączenie, które pozwala Ci wykorzystać Twój smartfon na setki nowych sposobów.

Wideo przypominające minione chwile.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1020 Lumia

W miarę solidny, dużo przydatnych funkcji, dosyć dobry aparat/kamera. Jednak trudno, po jednym dniu używania, mieć jakąś miarodajną opinię...