101 Dalmatynczyków 2 - oferty Taniomania.pl - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
101 Dalmatynczyków 2 {MinimalPrice;ceny produktów już od} ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 17 produktów - zobacz najlepsze oferty
Producent: King Ilość elementów: 24Autor: Walt DisneyNumer katalogowy: 22-005240ARozmiar puzzli: 24x18 cmRozmiar pudełka: 25x18x4 cmWaga całkowita opakowania puzzli: 0,25 Kg Puzzle przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Więcej
Zwiń
"Zabierz do domu 101 powodów do uśmiecju! „101 Dalmatyńczyków” to klasyczne arcydzieło Disneya, które do dziś zachwyca kolejne pokolenia widzów dzięki trzymającej w napięciu fabule, przesympatycznym psim bohaterom oraz wspaniałej mieszance humoru i przygody.Pełen niespodzianek zestaw zawiera również znakomitą kontynuację ponadczasowej bajki: „101 Dalmatyńczyków II: Londyńska Przygoda” oraz mnóstwo fascynujących materiałów dodatkowych, wśród których znajdziesz m.in. reportaże i teledyski! Ta ekskluzywna dwupłytowa kolekcja pozwoli ci je obejrzeć w nowej, cyfrowo odświeżonej i zapierającej dech w piersiach wersji! Zanurz się w morzu kropek i przeżyj wyjątkowe przygody z uroczymi bohaterami Disneya!"
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.